Scitec Nutrition Ginkgo Biloba 100 tbl

Přípravek pro zlepšení paměti a krevního oběhu.

Ginkgo biloba je jedním z nejstarších druhů stromů, který je všeobecně znám a využíván pro své jedinečné vlastnosti. Jeho aktivní složky nabízí široké spektrum využití. Listy rostliny a jejich extrakty obsahují několik druhů sloučenin, z nichž nejdůležitější jsou flavonové glykosidy a terpenové laktony. Listové extrakty v našem produktu jsou standardizovány pro tyto dvě skupiny sloučenin, tzn. obsahují konstantní množství účinných látek flavonový glykosid a terpenové laktony.

160 mg extraktu Ginkgo biloba denně
standardizovaný obsah účinných látek

užívejte 2x 1 kapsli denně a zapijte sklenicí vody
nepřekračujte doporučené denní dávkování

Ginkgo Biloba extrakt z listů

- z toho flavonové glykosidy
9,6 mg

- z toho terpenové laktony
2,4 mg

počet ks v balení
celková hmotnost obsahu v 1 balení produktu v g

Objemové činidlo (celulózový gel), Ginkgo biloba extrakt z listů 11%, povlak {stabilizátory [poly(vinylalkohol)-poly(ethylenglykol) roubovaný kopolymer, polyvinylalkohol], protispékavé látky (mastek, mono- a diglyceridy mastných kyselin)}, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).
Informace o alergenech: Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, ryby a přísady z korýšů.
Upozornění:Skladujte mimo dosah malých dětí! Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité a vyvážené stravy a zdravého životního stylu! Konzumace se nedoporučuje při známém základním onemocnění nebo při užívání léků, stejně tak nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy. Pokud užíváte léky proti srážlivosti krve, před konzumací přípravku se poraďte se svým lékařem! Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Kategorie: Ostatní nezařazené
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty