Zinsil-T

Skladem za 2-3 dny

Zdroj zinku.

• prevence předčasného stárnutí
  • zvýšená imunita a antioxidační stav
  • stres
  • nespavost
  • po mozkové příhodě nebo traumatickém poraněním mozku
  • alergie
  • kožní choroby
  • poruchy metabolismu sacharidů a lipidů
  • cukrovka
  • ateroskleróza
  • vegetativní-vaskulární dystonie
  • hypertonické onemocnění

Balení obsahuje 20 tablet po 1 g.

Komplexní doplněk stravy na bázi zinku, glycinu a pyridoxinu pro prodloužení aktivní dlouhověkosti. Ovlivňuje klíčové články v řetězci zrychlené patogeneze stárnutí, korekce aktivity enzymů a hormonů a také obnovení narušeného imunitního a antioxidačního stavu. Jedná se o osvědčený profylaktický doplněk stravy na onkopatologii.

Vitamin B6 přispívá k:

• k normální funkci imunitního systému
  • ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • k normální psychické činnosti

Složení: Práškový cukr, glycin, citrát zinečnatý, přírodní sladidlo Steviosid, vitamin B6, látka tekoucí stearát vápenatý, přírodní aroma „Orange“, barvivo přírodní extrakt z kurkumy.

Doporučené užívání: Dospělí a děti starší 14 let 1 tableta 2krát denně, žvýkat s jídlem. Doba kúry je 1 měsíc. V případě potřeby je možné opakovaní kúry.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 20 tobolek

Hmotnost: 20 g