BioTech Citrulline Malate 90 cps

345 Kč
Skladem
Kapsle obsahující L-citrulin malát v poměru 1:1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsle obsahující L-citrulin malát v poměru 1:1.
L-citrulin je neesenciální (podmíněně esenciální) aminokyselina, mikroživina, kterou tělo nedokáže produkovat v dostatečném množství, typicky při větší zátěži, a proto je na místě doplnění ve formě doplňků stravy. Pro sportovce je důležitý, protože při užití před fyzickým výkonem podporuje vlastní tvorbu oxidu dusnatého, který pomáhá s prokrvením namáhaných svalů.
Citrulin se ve velkém množství vyskytuje například ve vodním melounu. Synergickou kombinací aminokyseliny L-citrulin a kyseliny jablečné je L-citrulin malát. Kyselina jablečná (malát) je organická kyselina, která se vyskytuje v přírodě (například v jablku). Aminokyselina L-citrulin je to, z čeho se skládají aminokyseliny L-arginin a L-ornitin. Jde o formuli velmi oblíbenou mezi sportovci.
Doporučené dávkování:

užívejte 2 kapsle alespoň 30 minut před tréninkem
nepřekračujte doporučené dávkování
Tabulka nutričních hodnot:


2 cps

Citrulin malát 1:1
2200 mg
Složení:
L-Citrulin (43,4 %), kyselina jablečná (43,4 %), obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], protispékavá látka (oxid křemičitý).
Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, korýše, oxid siřičitý a potraviny obsahující ořechy.
Upozornění:Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte produkt těsně uzavřený na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček se silikagelem!

Doplňkové parametry

Kategorie: L-Citrulin
Kategorie: aminokyseliny
Forma: kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: