BioTech Magna Shot 20 x 25 ml lemon lime

979 Kč
Skladem
Tekutá formula pro snížení svalové únavy s obsahem hořčíku a vitamínu B6, s přidaným L-Carnitinem a extraktem ze zelené kávy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1/2 ampule) obsahuje 40 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Tekutá formula pro snížení svalové únavy s obsahem hořčíku a vitamínu B6, s přidaným L-Carnitinem a extraktem ze zelené kávy. 
Hořčík je pro lidský organismus životně důležitý minerál. Na jeho důležitosti se podepisuje i to, že podobně jako draslík je i tento prvek přítomen ve všech buňkách našeho těla. Vzhledem k tomu, že hořčík nelze ničím jiným nahradit a naše tělo si jej neumí vyrobit, je třeba dbát na správný příjem minerálů.
Vzhledem k tomu, že hořčík má poměrně složité fyziologické účinky a podílí se na řadě metabolických procesů, může jeho nedostatek vyvolat také širokou škálu příznaků. Nedostatek hořčíku je obvykle způsoben nezdravým životním stylem, nedostatkem fyzické aktivity, chronickým stresem, nedostatečnou a nekvalitní stravou, některými vlastnostmi souvisejícími s věkem a různými fyziologickými stavy.
Hořčík přispívá k udržení rovnováhy elektrolytů a normálním energetickým metabolickým procesům a také k normální syntéze bílkovin.
Vitamin B a hořčík přispívají k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Draslík a hořčík přispívají k normální činnosti svalů. Draslík, hořčík a vitamín B6 přispívají k udržení normálních psychických funkcí.
Doporučené dávkování:

užijte1 dávku (1/2 ampule = 12,5 ml) produktu během cvičení
před konzumací dobře protřepejte
nepřekračujte doporučené dávkování
Tabulka nutričních hodnot:


12,5 ml (1/2 ampule)

Hořčík
175 mg (47 % RHP)

L-Carnitin
500 mg

Extrakt ze zelené kávy
50 mg

- z toho kofein
5 mg

- z toho kyselina chlorogenová
2,5 mg

Vitamín B6
1,4 mg (100% RHP)
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
Složení: Voda, glukonát hořečnatý, L-karnitin 4 %, hořečnaté soli kyseliny citronové, kyselina (kyselina citronová), extrakt ze zelené kávy 0,4 %, aroma, konzervant (chlorid draselný), sladidla (acesulfam K, sukralóza), konzervační látka (kyselina sorbová), pyridoxin hydrochlorid.
Upozornění:
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1/2 ampule) obsahuje 40 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl! Skladujte v chladu a suchu. Po otevření skladujte výrobek v chladničce. Chraňte před mrazem!

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnesium (hořčík)
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty, vzorky, jednorázové produkty
Forma: tekutá
Hmotnost/Objem: 500 - 999 g (ml)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: