Dedicated EPIC

Skladem Skladem Skladem Zvolte variantu

EPIC™ je ultimátní all-in-one doplněk pro objem buněk, budování svalů, regeneraci a zvýšení výkonu. EPIC™ obsahuje absolutně nejvyšší klinicky ověřené dávky kreatinu, beta alaninu, ElevATP a dalších sloučenin zvyšujících maximální výkon.

Specifikace produktu:

• neobsahuje kofein
  • balení obsahuje 25 porcí (17g)

Produkt obsahuje:

• 3 gramy kreatinu monohydrátu na porci. Kreatin je dnes nejvíce prozkoumaným a nejpoužívanějším sportovním doplňkem na trhu. Je to nezbytná přísada pro zvýšení výkonu, regenerace a síly. Výhody a bezpečnost suplementace kreatinem byly zdokumentovány v tisících studií. Hlavním využitím kreatinu je zvýšení ukládání ATP v našem těle. ATP je zdroj energie, který využíváme při krátkých explozivních pohybech, jako je vzpírání nebo sprint. Kreatin vám umožní používat vyšší váhy, zlepšit regeneraci, být rychlejší a zvýšit celkový výkon.
  • zvýšený výkon a účinnost. Přidali jsme 1000 mg taurinu na porci, abychom vám pomohli zůstat na vrcholu výkonu. Taurin jako bonus zvyšuje účinnost ostatních složek v EPIC™. Aminokyselina Taurin mezi svými mnoha funkcemi zvyšuje produkci svalové síly, zvyšuje hydrataci buněk, zachovává cvičební kapacitu, udržuje na uzdě oxidační stres, zvyšuje přirozenou a zdravou produkci testosteronu, zvyšuje oxidaci tuků a zlepšuje příjem a využití BCAA. Co je ještě lepší na přidání Taurinu k EPIC™, je to, že výrazně zvyšuje účinky kreatinu.
  • Extrakt Nordic Cherry™ pro podporu regenerace, jedná se klíčovou složka EPIC™. Tento jedinečný extrakt obsahuje nejvyšší známé hladiny klíčových polyfenolů ze všech dostupných volně dostupných suplementů, který vám pomůže rychleji a s větší silou se zotavit. Nordic Cherry™ je nová patentovaná a klíčová složka v EPIC™, která se skládá ze 100% kyselých třešní a je celospektrálním extraktem z celé třešně. Obsahuje nejvyšší známé hladiny klíčových polyfenolů ze všech dostupných tart cherry, které podporují sílu, výkon a regeneraci. O těchto klíčových bioaktivních látkách je známo, že podporují normální zánětlivou odezvu na cvičení a umožňují tělu efektivněji se obnovovat a zotavovat. To znamená, že když se snažíte maximalizovat svůj výkon; zotavíte se rychleji a s větší silou.
  • AstraGin® pro optimální absorpci. Kvalitní ingredience jsou jedna věc, ale při nesprávném vstřebání zůstávají k ničemu. Přidáním AstraGinu® se absorpce všech ostatních složek v EPIC™ drasticky zlepšila. AstraGin® je schopen zvýšit absorpci a tím i účinnost všech složek v EPIC™, díky čemuž všechny fungují mnohem lépe. Každá maličkost pomáhá!
  • beta alanin je neesenciální aminokyselina, kterou svalové buňky využívají k výrobě karnosinu. Karnosin působí jako pufr kyseliny mléčné; což znamená, že může oddálit pocit pálení a svalovou únavu. Více karnosinu ve svalových buňkách v podstatě znamená, že můžete trénovat tvrději a déle.
  • citrulline je úžasná aminokyselina a dělá zázraky tím, že vám dodá úžasnou pumpu, také zvyšuje příjem kyslíku, zvyšuje syntézu bílkovin a zlepšuje sexuální výkonnost. Nepoužili jsme citrulin malát, ale šli jsme rovnou se skutečným čistým citrulinem pro lepší výsledky.
  • EPIC™ obsahuje unikátní methylhydroxychalkonový polymer skořicový extrakt. Bylo prokázáno, že tento extrakt pomáhá podporovat zdravou hladinu cukru v krvi. Kreatin obvykle vyžaduje pro optimální vstřebávání inzulín (prostřednictvím cukru). Díky použití jedinečného výtažku ze skořice nepotřebujeme pro kreatin žádné cukry s EPIC™, abychom rozvinuli jeho plný potenciál. Nejlepší ze všeho je, že jedinečný extrakt nejen, že vtlačí kreatin do svalových buněk; ideální pro osoby, které nereagují na kreatin, ale také vtlačí více aminokyselin a sacharidů do stejných buněk.
  • kreatin je celosvětově nejznámější složka pro zvýšení ATP, ale nedávno vystoupila další hvězda a jmenuje se ElevATP™. ElevATP™ je vyroben z jablek a staré rašeliny a má klinicky prokázané vlastnosti zvyšující ATP. Přidáním ElevATP™ k EPIC™ zvyšujeme úložiště ATP ještě více a rychleji, takže budete rychlejší a silnější, dokonce... eeuuhm... RYCHLEJŠÍ!

Doporučené užívání v tréninkové dny: 1 odměrku 30 minut před tréninkem.

Doporučené užívání mimo tréninkové dny: 1 odměrku 30 minut před jídlem.

Balení obsahuje 425g Epicu, 25 dávek, jedna dávka 17g.

Složení produktu: Kreatin monohydrát, Beta Alanin, L-Citrulin, Taurin, Aroma, Regulátory kyselosti (Kyselina citronová, Kyselina jablečná), Extrakt z višní (Prunus Cerasus), Sladidlo (Sukralóza), Extrakt ze skořice (Cinnamomum Cassia), Starověká rašelina Extrakt (Malus Domestica), Astragalus Membranaceus a kořen Panax Notoginseng, sůl.

Upozornění: Tento produkt není určen pro osoby mladší 18 let. Je určen pouze k použití jako doplněk stravy. Pokud užíváte jakýkoli lék na předpis nebo volně prodejné léky a/nebo doplněk stravy, poraďte se před použitím se svým lékařem. Nepoužívejte jako jediný zdroj potravy. Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojící. Přestaňte používat a okamžitě se poraďte se svým lékařem, pokud zaznamenáte jakoukoli nežádoucí reakci na tento produkt. Nepřekračujte doporučené dávkování a denní příjem. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní plomba poškozená nebo chybí. Používejte pouze podle pokynů. Uchovejte v chladu a suchu. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.