Dedicated - Epic muscle building formula

Značka: Dedicated
Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

PIC™ je ultimátní all-in-one doplněk pro objem buněk, budování svalů, BEZ posilování, regenerace a zvýšení výkonu na této planetě. EPIC™ obsahuje absolutně nejvyšší klinicky ověřené dávky kreatinu, beta alaninu, ElevATP a dalších sloučenin zvyšujících výkon pro maximální výkon.

JEDEN Z MÁLA DOPLŇKŮ, KTERÝ NEOBSAHUJE KOFEIN.

Čistá hmotnost 488g; 50 porcí

Obsahuje:

• 3 GRAMY KREATIN MONOHYDRÁTU NA PORCI Kreatin je dnes nejvíce prozkoumaným a nejpoužívanějším sportovním doplňkem na trhu. Nezbytná přísada pro zvýšení výkonu, regenerace a síly. Kreatin je dnes nejvíce prozkoumaným a nejpoužívanějším sportovním doplňkem na trhu. Výhody a bezpečnost suplementace kreatinem byly zdokumentovány tisíci studií. Hlavním využitím kreatinu je zvýšení ukládání ATP v našem těle. ATP je zdroj energie, který využíváme při krátkých explozivních pohybech, jako je vzpírání nebo sprint. Kreatin vám umožní používat vyšší váhy, zlepšit regeneraci, být rychlejší a zvýšit celkový výkon.
  • ZVÝŠENÝ VÝKON A ÚČINNOST Přidali jsme 1000 mg taurinu na porci, abychom vám pomohli zůstat na vrcholu hry. Taurin jako bonus zvyšuje účinnost ostatních složek v EPIC™. Aminokyselina Taurin mezi svými mnoha funkcemi zvyšuje produkci svalové síly, zvyšuje hydrataci buněk, zachovává cvičební kapacitu, udržuje na uzdě oxidační stres, zvyšuje přirozenou a zdravou produkci testosteronu, zvyšuje oxidaci tuků a zlepšuje příjem a využití BCAA. Co je ještě lepší na přidání Taurinu k EPIC™, je to, že výrazně zvyšuje účinky kreatinu.
  • EXTRAKT NORDIC CHERRY™ PRO PODPORU OBNOVENÍ. Klíčová složka EPIC™. Tento jedinečný extrakt obsahuje nejvyšší známé hladiny klíčových polyfenolů ze všech dostupných višní, které vám pomohou rychleji a s větší silou se zotavit. Nordic Cherry™ je nová patentovaná a klíčová složka v EPIC™, která se skládá ze 100% kyselých třešní a je celospektrálním extraktem z celé třešně. Obsahuje nejvyšší známé hladiny klíčových polyfenolů ze všech dostupných tart cherry, které podporují sílu, výkon a regeneraci. O těchto klíčových bioaktivních látkách je známo, že podporují normální zánětlivou odezvu na cvičení a umožňují tělu efektivněji se opravovat, obnovovat a zotavovat. To znamená, že když se snažíte maximalizovat svůj výkon; zotavíte se rychleji a s větší silou.
  • S AstraGin® pro optimální absorpci Kvalitní ingredience jsou jedna věc, ale při nesprávném vstřebání zůstávají k ničemu. Přidáním AstraGinu® se absorpce všech ostatních složek v EPIC™ drasticky zlepšila. AstraGin® je schopen zvýšit absorpci a tím i účinnost všech složek v EPIC™, díky čemuž všechny fungují mnohem lépe. Každá maličkost pomáhá!
  • Beta alanin je neesenciální aminokyselina, kterou svalové buňky využívají k výrobě karnosinu. Karnosin působí jako pufr kyseliny mléčné; což znamená, že může oddálit pocit pálení a svalovou únavu. Více karnosinu ve svalových buňkách v podstatě znamená, že můžete trénovat tvrději a déle.
  • Citrulline je úžasná aminokyselina a dělá zázraky tím, že vám dodá úžasnou pumpu, také zvyšuje příjem kyslíku, zvyšuje syntézu bílkovin a zlepšuje sexuální výkonnost. Nepoužili jsme citrulin malát, ale šli jsme rovnou se skutečným čistým citrulinem pro lepší výsledky.
  • EPIC™ obsahuje unikátní methylhydroxychalkonový polymer skořicový extrakt. Bylo prokázáno, že náš extrakt pomáhá podporovat zdravou hladinu cukru v krvi. Kreatin obvykle vyžaduje pro optimální vstřebávání inzulín (prostřednictvím cukru). Díky použití našeho jedinečného výtažku ze skořice nepotřebujeme pro kreatin žádné cukry s EPIC™, abychom rozvinuli jeho plný potenciál. Nejlepší ze všeho je, že náš jedinečný extrakt nejen že vtlačí kreatin do svalových buněk; ideální pro osoby, které nereagují na kreatin, také vtlačí více aminokyselin a sacharidů do stejných buněk. Vytvoření ještě většího budování svalů a efekt hladovění tuku.
  • Kreatin je celosvětově nejznámější složka pro zvýšení ATP, ale nedávno vystoupila další hvězda a jmenuje se ElevATP™. ElevATP™ je vyroben z jablek a staré rašeliny a má klinicky prokázané vlastnosti zvyšující ATP. Přidáním ElevATP™ k EPIC™ zvyšujeme úložiště ATP ještě více a rychleji, takže budete rychlejší a silnější, dokonce... eeuuhm... RYCHLEJŠÍ!

DOPORUČENÉ POUŽITÍ mimo tréninkové dny: Užívejte 1 odměrku před snídaní a 1 odměrku nalačno před večeří. DOPORUČENÉ POUŽITÍ v tréninkové dny: Užijte 1-2 odměrky 30-45 minut před tréninkem

Čistá hmotnost 488g; 50 porcí

SLOŽENÍ: Kreatin monohydrát, Beta Alanin, L-Citrulin, Taurin, Aroma, Regulátory kyselosti (Kyselina citronová, Kyselina jablečná), Extrakt z višní (Prunus Cerasus), Sladidlo (Sukralóza), Extrakt ze skořice (Cinnamomum Cassia), Starověká rašelina Extrakt (Malus Domestica), Astragalus Membranaceus a kořen Panax Notoginseng, sůl.

Tento produkt není určen pro osoby mladší 18 let. Je určen pouze k použití jako doplněk stravy. Pokud užíváte jakýkoli lék na předpis nebo volně prodejné léky a/nebo doplněk stravy, poraďte se před použitím se svým lékařem. Nepoužívejte jako jediný zdroj potravy. Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojící. Přestaňte používat a okamžitě se poraďte se svým lékařem, pokud zaznamenáte jakoukoli nežádoucí reakci na tento produkt. Nepřekračujte doporučené dávkování a denní příjem. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní plomba poškozená nebo chybí. Používejte pouze podle pokynů. Uchovejte v chladu a suchu. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.