Kevin Levrone Cuts 30 x 6 g

Doplněk stravy s obsahem kofeinu. Receptura s koncentrovaným složením bioaktivních látek, která je doporučená pro fyzicky aktivní dospělé lidi a sportovce.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 sáček) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

doporučená denní dávka - 1 sáček (užívejte s jídlem)
počet dávek v balení - 30
nepřekračujte doporučené denní dávkování

1 sáček

Extrakt ze semen koly

Bezvodý kofein
91,6 mg

Extrakt ze semen guarany (22 % kofeinu)
77 mg (16,9 mg)

Grepfruitový extrakt

Extrakt z kořene ženšenu Panax

Extrakt z kořene sibiřského ženšenu

Trávicí komplex

Jablečný pektin

Extrakt ze semen psyllia

Extrakt z olivových listů

Extrakt ze zelených kávových zrn (50 % ACG)
60 mg (30 mg)

Extrakt z kůry skořice

Extrakt ze semen černého pepře (95 % piperin)
10 mg (9,5 mg)

Extrakt z listů Salvia officinalis (šalvěje)

Extrakt z plodů kajenského pepře (1 % kapsaicin)
5 mg (0,05 mg)

Komplex zeleného a černého čaje
913,8 mg

Komplex extraktů z listů zeleného čaje
838,8 mg

Extrakt z listů zeleného čaje (45 % EGCG)
310 mg (139,5 mg)

Extrakt z listů zeleného čaje (90 % polyfenoly)
300 mg (270 mg)

Extrakt z listů zeleného čaje (40 % kofein)
228,8 mg (91,5 mg)

Extrakt z listů černého čaje (20 % theaflavinů)
75 mg (15 mg)

Přírodní diuretický komplex

Extrakt z kořene pampelišky

Extrakt z kořene zázvoru (5 % gigerolů)
220 mg (11 mg)

Extrakt z kořene Uve Ursi

Extrakt z kořene kopřivy

Extrakt z listů Yerba mate
182,9 mg

Extrakt z kořene lopuchu

Extrakt z celerových semen

Plody jalovce

Quercetin

Adaptogen Complex

L-Tyrosin

Extrakt z listů Gotu Kola

Cholin bitartrát

- z toho Cholin
92,3 mg

Extrakt z kořene Ashwaghanda (2,5 % withanolidy)
223 mg (5,6 mg)

Rybí fosfatidylserin

Extrakt z bylin Bacopa malolistá
Komplex extraktů z listů zeleného čaje [45 % EGCG, 90 % polyfenoly, 40 % kofein] (Camellia sinensis (L.) Kuntze), obal bílé kapsle [barva (E171), želatina], obal želatinové kapsle, plnidlo (E460 (i)), extrakt z kořene pampelišky (Taraxacum offcinale Web), L-tyrosin, extrakt z listů Gotu Kola (Centella asiatica (L.) Urban), cholin bitartrát, jablečný pektin, extrakt z kořene Withania somnifera (2,5 % withanolidy) ( Withania somnifera (L.)), extrakt z kořene zázvoru (5 % gingerolů) (Zingiber offcinale Rosc.), extrakt z kořene Uve Ursi (Arctostaphylos uva-ursi L.), extrakt z listů Yerba mate (Ilex paraguariensis A. St.-Hil. ), škrob, extrakt z kolových ořechů (semen) (Cola acuminate (P.Beauv.) Schott Et Endl), červený obal tobolky [voda, želatina, barviva (E171, E122 – může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí) ], extrakt z kořene kopřivy (Urtica dioica L.), rybí fosfatidylserin, extrakt ze semen psyllia (Plantago afra L.), bezvodý kofein, extrakt z olivových listů (Olea europaea L.), guarana extrakt ze semen (22 % kofeinu) (Paullinia cupana Kunth), extrakt z listů černého čaje (20 % theaflavinů) (Camellia sinensis (L.) Kuntze), extrakt z kořene ženšenu panaxového (Panax ginseng C.A. Mey.), extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi Macfad.), extrakt ze zelených kávových zrn (50 % ACG) (Coffea arabica L.), bylinný extrakt bacopa monnieri (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), extrakt z kůry skořice (Cinnamomum verum J.Presl.), extrakt z kořene lopuchu (Arctium lappa L.), extrakt ze semen celeru (Apium graveolens L.), extrakt z plodů jalovce (Juniperus communis L.), kvercetin, extrakt z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus (Rupr. et Maxim.) Maxim), extrakt ze semen Piper nigrum (95 % piperin) (Piper nigrum L.), extrakt z listů šalvěje lékařské (Salvia ofcinalis L.), extrakt z plodů kajenského pepře (1% kapsaicin) (Capsicum annuum L.), plnidlo (E341), protispékavé látky (E551, E470b).
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 sáček) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a dobře vyvážené stravy. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou složku produktu. Nekonzumujte s alkoholem. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Pokud užíváte léky, měli byste se před konzumací produktu poradit se svým lékařem. Může obsahovat ořechy. Spotřebitelé by neměli konzumovat více než 300 mg EGCG denně.

Kategorie: Kofein pro okamžitý nástup energie
Kategorie: spalovače
Forma: sypká
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)