NERO Food Antarctic Premium Krill Oil 60 cps

699 Kč
Skladem
Vysoce koncentrovaný olej, extrahovaný z antarktického krilu Euphausia Superba, drobných mořských živočichů bohatých na Omega-3 mastné kyseliny s dlouhými řetězci EPA a DHA, fosfolipiyy a cholin, s přírodně silným antioxidantem Astaxantinem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpořte zdraví svého srdce, mozku, kůže, očí a kloubů. Pomocí měkkých gelových kapslí Nero ANTARCTIC PREMIUM KRILL OIL. Tento doplněk stravy nabízí 260 mg EPA/DHA Omega-3 z volně žijících hlubinných ryb, jako je losos, tuňák, treska a ančovička. Pohodlné a příjemné tobolky mají enterosolventní povlak.
Rybí olej podporuje zdraví srdce, mozku, kůže, očí a kloubů. EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce.
Cholin přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normálnímu metabolismu lipidů a k udržení normální funkce jater.
EPA neboli kyselina eikosapentaenová je nenasycená mastná kyselina, která se v největším množství přirozeně nachází v rybím oleji získaném z tresek, sardinek a makrel. Její hlavní přínos pro tělo spočívá v udržování normální hladiny cholesterolu a triglyceridů, který se ukládá na stěnách cév a může způsobit cévní neprůchodnost. Díky tomu významným způsobem podporuje správnou funkci kardiovaskuláního systému. Její užívání tedy má své výhody po celý život.
DHA je zkratka pro kyselinu dokosahexaenovou, která také patří mezi nenasycené mastné kyseliny a bývá nejčastěji součástí rybího oleje. DHA důležitá zejména u dětí, avšak ani u dospělých či seniorů není k zahození. Podporuje správnou funkci mozku resp. paměťi, a je přínosem pro kardiovaskulární systém.
Vyrobeno v Norsku.
Doporučené dávkování:

1-2 kapsle denně
ráno s jídlem nebo na lačno
při pravidelném doporučeném užívání vystačí toto balení na 1 až 2 měsíce
Tabulka nutričních hodnot:


2 cps
100 g

Superba Boost Krill Oil
1180 mg
100 g

Fosfolipidy
660 mg
min.56 g

Cholin
82,5 mg
min.7 g

Omega-3
320 mg
min.27 g

EPA a DHA
260 mg
min.22 g

Astaxantin
120 mcd
min.10 mg
Složení: Olej z krilu Euphausia superba, kapsle z rybí želatiny.
Upozornění:
Není určeno pro děti do 3 let. Nenahrazuje pestrou stravu. Může obsahovat stopy proteinů z korýšů. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25 °C.
Země původu: Norsko.

Doplňkové parametry

Kategorie: Omega 3
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty
Forma: kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: