QNT Guarana Kick Shot 2000 mg 80 ml

Vysoce koncentrovaný vzorec QNT GUARANA KICK obsahuje kofein a extrakt z guarany.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (15 ml) obsahuje 75 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
QNT GUARANA KICK je doplněk stravy s nulovým obsahem cukru s vysokým obsahem kofeinu a guarany, který může pomoci všem aktivním lidem brilantně zvládnout výzvy každodenního života. Ať už jste aktivní člověk a potřebujete další vzpruhu, abyste mohli plnit své každodenní úkoly, sportovec, který jde po celodenním pracovním dni do posilovny nebo na sportovní hřiště, nebo profesionální sportovec, který hledá další výhodu, toto je ten správný produkt pro vás!
Vysoce koncentrovaný vzorec QNT GUARANA KICK obsahuje kofein a extrakt z guarany, tropickóu bylinnou přísadu, kterou již po staletí používají indiáni amazonského pralesa pro své fantastické vlastnosti.
QNT GUARANA KICK je dodáván v malém, snadno přenosném balení, které umožňuje komukoli použít jej kdekoli a kdykoli během dne. Byl vytvořen s jednoduchým, ale velmi účinným vzorcem a lahodnou příchutí hořké kávy. Můžete ho užít ráno se snídaní, abyste mohli nastartovat svůj den nebo si ho můžete dát odpoledne, abyste mohli dokončit obzvlášť těžký den. Používá se těsně před fyzickým výkonem nebo kdykoli pocítíte potřebu této extra posily. Extrémně nízký obsah kalorií je vhodný také pro lidi s velmi přísnou dietou.
Vzhledem ke stimulačním účinkům kofeinu a guarany doporučujeme omezit používání tohoto doplňku v pozdních odpoledních hodinách nebo večer, aby se předešlo problémům se spánkem. To je zvláště důležité, pokud během dne pijete ještě kávu.

užijte 3 čajové lžičky (15 ml) denně
před cvičením nebo během dne
nepoužívejte alespoň 4 hodiny před spaním
nepřekračujte doporučené denní dávkování

15 ml
100 ml

Energetická hodnota
6,19 kJ/1,5 kcal
41,25 kJ/10 kcal

Tuky
0 g

- z toho nasycené mastné kyseliny

Sacharidy
<0,09 g
<0,6 g

- z toho cukry
<0,09 g
<0,6 g

Bílkoviny

Sůl
0,02 g
0,1 g

Guarana extrakt
375 mg

- z toho obsah kofeinu
21 mg
137,5 mg

54 mg
362,5 mg

Celkem kofein
75 mg
500 mg
Složení: Voda, extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana), okyselovač: E330, regulátor kyselosti: E331, kofein, aroma, sladidla: E955, E950, konzervanty: E211, E202.
Upozornění:Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (15 ml) obsahuje 75 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Kategorie: Guarana
Hmotnost/Objem: 1 - 99 g (ml)
Forma: tekutá
Kategorie: stimulanty a energizéry