SportWave® Creatine Mohohydrate 300 g

399 Kč
Skladem
CREATINE MONOHYDRATE obsahuje vědecky nejověřenější a nejbezpečnější formu kreatinu, která prokazatelně zvyšuje výkonnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CREATINE MONOHYDRATE od značky SportWave® obsahuje vědecky nejověřenější a nejbezpečnější formu kreatinu, která prokazatelně zvyšuje výkonnost. Přípravek tak ocení všichni sportovci usilující o maximální růst a ochranu svalů, podporu výbušného výkonu, síly a rychlosti. Obsažená forma v produktu je navíc vysoce mikronizovaná pro snazší rozpustnost v nápoji a maximální vstřebatelnost samotného kreatinu.
Kreatin je ve sportovní výživě nezastupitelným suplementem již po několik dekád. Na jeho účinky sází dlouhodobě mnoho sportovců z řad silových, bojových, atletických, cyklistických, plaveckých a kolektivních sportů. Pokud se mezi tyto sportovce řadíte, a jde vám o maximální podporu vysoce intenzivního výkonu, CREATINE MONOHYDRATE by neměl chybět ve vašem suplementačním plánu pro dosažení těch nejlepších výsledků.
HLAVNÍ BENEFITY PRODUKTU

Více než čtvrtstoletí výzkumu – obsažená forma kreatinu byla podrobena více než 25 letům výzkumu ve sportovní i klinické sféře. Žádný jiný kreatin dosud nepřinesl tak přesvědčivé účinky, a to navíc s plně prokázanou bezpečností pro lidské zdraví.
Zvyšuje fyzickou výkonnost při krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu (účinku se dosáhne při přívodu alespoň 3 g kreatinu denně). 
Jemnější struktura, lepší rozpustnost – díky pokročilé technologii zpracování na úrovni 200 mesh má prášek mimořádně jemnou strukturu. To zajišťuje snadnou rozpustnost a bezproblémové vstřebávání bez trávicích potíží. 
Čisté složení – produkt obsahuje kreatin v nejčistší možné podobě bez dalších přidaných látek. Každá odměrka vám tak dodá maximální množství kreatinu. 
Vhodný i pro vegany – obsažený kreatin je vyráběn speciálním postupem, který v žádné fázi nezahrnuje živočišné složky.
Dva měsíce suplementace – s balením na 60 dní se můžete spolehnout na dlouhodobou podporu vašeho sportovního výkonu. Stačí dodržet doporučené dávkování a brzy uvidíte rozdíl!
Doporučené dávkování:

denní dávka je 5 g (1 odměrka)
doporučujeme polovinu dávky 60 minut před tréninkem a druhou polovinu krátce po tréninku
v netréninkové dny užívejte polovinu dávky se snídaní a polovinu s večeří
prášek vždy důkladně rozpusťte ve vodě, džusu, vlažném čaji nebo potréninkovém nápoji
Tabulka nutričních hodnot:


5 g (1 dávka)

Kreatin monohydrát
5000 mg
Složení: Mikronizovaný kreatin monohydrát (země původu: mimo EU).
Upozornění:Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Vhodné pro vegany.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatin monohydrát (creatine monohydrate)
Kategorie: kreatin
Forma: sypká
Dietní omezení: Vegan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: