SportWave® Tribulus+ 120 cps

499 Kč
Skladem
Tribulus 90 % je doplněk stravy obsahující výtažek z plodů Tribulu terrestris (kotvičníku zemního) s nejvyšším obsahem saponinů 90 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TRIBULUS+ od značky SportWave® je doplněk stravy kombinující vysokou kvalitu a zároveň vysoké množství účinných látek. Každá kapsle je naplněna technologicky nejvyšším možným obsahem důležitých složek pro podporu zdraví, libida a hormonálního systému sportovců i nesportovců v jakémkoliv věku!
Mnoho výrobců se zaměřuje pouze na kotvičník zemní (Tribulus terrestris) a opomíjí další klíčové složky, které mají prokazatelný přínos pro lidské zdraví. Proto jsme se rozhodli vytvořit vyvážené a komplexní složení v prvotřídní kvalitě, které na běžném trhu jen tak nenajdete.
HLAVNÍ BENEFITY PRODUKTU

Nejsilnější dostupný extrakt – až 2000 mg výtažku z kotvičníku zemního s koncentrací saponinů dosahující 90 %! Čím více saponinů v extraktu, tím lepší podpora hormonální aktivity, libida a pocitu energie a vitality. 
Obohacen o aminokyselinu L-arginin – mnoho produktů na trhu její důležitost přehlíží a ve složení ji nemají, přestože se jedná o jednu z klíčových složek. Pro dosažení maximálních účinků jsme se rozhodli zvolit její volnou formu (free form) v nejčistší možné podobě. 
Zinek a selen v chelátové vazbě – bisglycinát zinečnatý a L-selenomethionin získaný fermentací se řadí mezi nejúčinnější a zároveň nejdražší chelátové formy vázaných na aminokyseliny. Z každé kapsle tak získáte maximum důležitých látek podporující například optimální hladinu testosteronu nebo zdravou spermatogenezi.
Bohatý na vitamíny B5 a B6 – pouhé dvě kapsle TRIBULUS+ zaručí 100 % denního příjmu těchto synergicky působících vitamínů. Kyselina pantothenová (B5) aktivně přispívá k normální tvorbě steroidních hormonů včetně testosteronu. Vitamín B6 je pro změnu nepostradatelný pro správnou regulaci hormonální aktivity. 
Čisté složení – pro výrobní potřeby jsme použili pouze jednu pomocnou látku, která zajišťuje rovnoměrné rozložení celého obsahu v kapsli. Tato látka je praxí ověřená a pro lidské tělo zcela bezpečná. 
Vhodný i pro vegany – plně rostlinné kapsle vyrobené z celulózy a pečlivě promyšlené složení, které žádnému zvířeti neublíží.
Doporučené dávkování:

základní dávka jsou 2 kapsle denně, vhodné je užití večer před spaním
pokud je vám 50 let a více, doporučujeme užívat 4 kapsle denně, dávku rozdělte na 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer
kapsle zapijte dostatečným množstvím vody
Tabulka nutričních hodnot:


2 cps
4 cps

Tribulus terrestris extrakt (90 % saponinů)
1 000 mg
2000 mg

L-arginin
200 mg
400 mg

Selen
27,5 mcg (50 % RHP*)
55 mcg (100 % RHP*)

Zinek
5 mg (50 % RHP*)
10 mg (100 % RHP*)

Vitamín B5
6 mg (100 % RHP*)
12 mg (200 % RHP*)

Vitamín B6
1,4 mg (100 % RHP*)
2,8 mg (200 % RHP*)
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
Složení: Tribulus terrestris extrakt (90 % saponinů), rostlinná kapsle (HPMC), L-arginin, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin; bisglycinát zinečnatý, organická forma selenu produkovaná kvasinkami, vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid).
Upozornění:Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním zářením. Po prvním otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora testosteronu
Forma: kapsle
Kategorie: anabolizéry
Dietní omezení: Vegan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: