Amix ATP Energy Liquid 10 x 25 ml

Skladem Skladem Zvolte variantu

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 ampule/25 ml) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. ATP Energy je vynikající přípravek s velice silným účinkem na zvýšení hladiny ATP (základní zdroj energie na buněčné úrovni), ideální pro všechny silově vytrvalostní a rychlostně vytrvalostní sporty. Podporuje lepší využití kyslíku při zátěži, zvýšení síly a celkové výkonnosti.

denní dávka je 1 ampule (25 ml) asi 30 min. před fyzickým výkonem
před použitím promíchejte

25 ml (1 ampule)

Taurin

Inosin

Adenosin 5‘-trifosfát sodný (PEAK ATP®)

Komplex čajových extraktů (extrakt z černého, bílého a zeleného čaje)

L-Citrulin báze

L-Glucoronelacton
Složení: Čištěná voda, Taurin 1000 mg, regulátor kyselosti: kyselina citronová, Inosin 500 mg, Adenosin 5-trifosfát sodný (PEAK ATP®) 200 mg, Kofein 200 mg, 125 mg komplex čajových extraktů (extrakt z černého, bílého a zeleného čaje), L-Citrulin 100 mg báze, L-Glucoronelacton 100 mg, aroma, konzervanty: sorban draselný a benzoan sodný, sladidla: sukralosa, acesulfam-K.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Denní dávka (1 ampule/25 ml) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Pozor! Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce.
Upozornění na alergeny: Produkt může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Kategorie: Energetické nápoje
Kategorie: stimulanty a energizéry, vzorky, jednorázové produkty
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)
Forma: tekutá