Amix Caffeine 200 mg with Taurine 90 cps

Kofein v kombinaci s Taurinem. Doporučená dávka tohoto produktu obsahuje přibližně tolik kofeinu jako šálek kávy.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

denní dávka je 1 kapsle asi 45 min před fyzickou zátěží

Taurin

Kofein bezvodý
Složení: Taurin, Kofein bezvodý, rostlinný kapsle (hypromelóza, čištěná voda, barvivo: uhličitan vápenatý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.
Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Pozor! Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Konzumujte déle než 4 hod před spaním!
Upozornění na alergeny: Produkt může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Kategorie: Kofein pro okamžitý nástup energie
Kategorie: stimulanty a energizéry