Amix CarniLean 10 x 25 ml

Není skladem Skladem Zvolte variantu
CarniLean je vysoce efektivní produkt pro znásobení efektu pohybových aktivit a pro podporu spalování tuku. Výborně vstřebatelná tekutá forma v lahodných příchutích bez přidaných barviv.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 ampule/25 ml) obsahuje 100 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

CitriMax®je registrovaná obchodní známka spol. InterHealth Co.
BioPerine® je registrovaná obchodní známka spol. Sabinsa Corporation, USA.

před použitím protřepejte
maximální denní dávka je 25 ml (1 ampule) asi 20-30 min před fyzickým výkonem
neužívejte na lačný žaludek
mírný sediment je přirozenou vlastností výrobku, který není na závadu

25 ml (1 ampule)

L-Arginine báze
2000 mg

CarniZone® L-Carnitine base

Guarana sušený extrakt

CitriMax®

- Garcinia Cambogia Hydroxycitric extract - 50% HCA)

Kofein bezvodý

Extrakt z Panax Ginseng (standardizovaný pro 25 % ginsenosidů)

Citrulin malát

Citrus Aurantium (standardizovaný pro 95% synefrin)

Vitamin B6 (Pyridoxine HCL)
5 mg (357 % RHP)

Bioperine® (standardizováno pro 95% piperin)
2,5 mg
Složení v 1 dávce (25 ml): čištěná voda, L-Arginin báze 2000 mg, L-Karnitin báze 1500 mg, regulátor kyselosti: kyselina citronová; Guarana extrakt 20 % 200 mg (kofein 40 mg), Hydroxycitronová kyselina HCA (CitriMax®) 100 mg, aroma, Kofein 60 mg, Ženšen extrakt 50 mg, L-Citrulin malát 50 mg, Extrakt Citrus aurantium 50 mg, Pyridoxin HCl (Vitamin B6 5 mg - 357%*), Extrakt černého pepře (Bioperine®) 2,5 mg, konzervanty: sorban draselný a benzoan sodný; sladidla: sukralosa a acesulfam-K.
Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů.
*RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 ampule/25 ml) obsahuje 100 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah slunečního záření. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním.
Balení: 10 x 25 ml

Kategorie: L-carnitin (L-carnitine) - spalovače tuků
Kategorie: spalovače
Forma: tekutá