Amix CellUP Powder with OXYSTORM 348 g

Skladem Skladem Skladem Zvolte variantu
CellUp Powder with Oxystorm je unikátní super koncentrovaný předtréninkový doplněk v práškové formě pro přípravu osvěžujícího a chutného nápoje.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (11,6 g) obsahuje 250 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
AmixTM CellUp® with Oxystorm® je unikátní super koncentrovaný předtréninkový doplněk v práškové formě pro přípravu osvěžujícího a chutného nápoje. Vitamíny C a B6 přispívají ke snížení únavy a vyčerpání, zatímco kofein přispívá ke zvýšení odolnosti, pomáhá zlepšit koncentraci a bdělost.
Oxystorm® je extrakt z Amarantu jednoho z nejlepších objevených zdrojů dusičnanů. Oxystorm® pomáhá zvýšit hladinu oxid dusnatého, který podporuje správnou funkci kardiovaskulárního systému (vyšší cirkulaci krve). Dále plní podpůrnou funkci při tvorbě růstového hormonu a syntéze kreatinu.
Benefity:

nabudí před sportovním výkonem
podporuje růst a regeneraci svalové hmoty
zlepšuje koncentraci
bez aspartamu
bez cukru

základní denní dávka je 11,6 g
vezměte 11,6 g (1 a 3/4 odměrky) 45 minut před fyzickou aktivitou
smíchejte 1 dávku (11,6 g) smíchejte s 200 ml vody

11,6 g (1 dávka)

CarnoSyn® Beta Alanin

Taurin
2000 mg

Glyceromax® práškový glycerol 65%

L-Arginin HCl

Glukuronolakton

Oxystorm® Červený špenát extrakt (Amaranthus hypochondriacus)

Kofein bezvodý

Vitamín C (kyselina askorbová)
100 mg (125 % RHP)

Vitamín B6 (pyridoxine HCl)
20 mg (1428 % RHP)
Ovoce (frozen berries): CarnoSyn® beta-alanin, taurin, GlyceroMax® (glycerol 65 %, protispékavá látka: oxid křemičitý), L-arginin HCl, regulátor kyselosti: kyselina citrónová a kyselina jablečná; glukuronolakton, Oxystorm® extrakt z červeného špenátu (Amaranthus hypochondriacus), protispékavá látka: oxid křemičitý, bezvodý kofein, extrakt z červené řepy, kyselina askorbová (vit. C), aroma, sladidla: sukralóza a acesulfam-K; emulgátor: sójový lecitin; pyridoxin HCl (vit. B6).
Lízátko (crazy lollypop): CarnoSyn® beta-alanin, taurin, GlyceroMax® (glycerol 65 %, protispékavá látka: oxid křemičitý), L-arginin HCl, regulátor kyselosti:: kyselina citrónová a kyselina jablečná; glukuronolakton, Oxystorm® extrakt z červeného špenátu (Amaranthus hypochondriacus), protispékavá látka: oxid křemičitý, bezvodý kofein, kyselina askorbová (vit. C), aroma, sladidla: sukralóza a acesulfam-K; barvivo: beta-karoten; emulgátor: sójový lecitin; pyridoxin HCl (vit. B6).
Cola  (cola blast): CarnoSyn® beta-alanin, taurin, GlyceroMax® (glycerol 65 %, protispékavá látka: oxid křemičitý), L-arginin HCl, regulátor kyselosti:: kyselina citrónová a kyselina jablečná; glukuronolakton, Oxystorm® extrakt z červeného špenátu (Amaranthus hypochondriacus), protispékavá látka: oxid křemičitý, bezvodý kofein, kyselina askorbová (vit. C), aroma, sladidla: sukralóza a acesulfam-K; barvivo: karamel E150d; emulgátor: sójový lecitin; pyridoxin HCl (vit. B6).
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (11,6 g) obsahuje 250 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Při užívání tohoto produktu omezte používání léků, potravin nebo nápojů obsahujících kofein. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Užívání tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte při teplotě do 25 °C na chladném suchém místě mimo dosah slunečního záření. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním.
Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, lepku, ryb, oříšků, arašídů a korýšů a měkkýšů.

Kategorie: Nakopávače a před-tréninkové přípravky
Kategorie: stimulanty a energizéry, vzorky, jednorázové produkty
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)
Forma: sypká