Amix Guarex Energy & Mental SHOT 20 x 60 ml mojito

Guarex Energy & Mental SHOT je excelentní dávka energie založená na vysokém obsahu extraktu z Guarany, VitaCholine, Taurinu a suroviny ActiveTR™, neboli přírodního enkapsulovaného kofeinu.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 ampule/60 ml) obsahuje 100 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Guarex® Energy & Mental SHOT je excelentní dávka energie založená na vysokém obsahu extraktu z Guarany, VitaCholine®, Taurinu a suroviny ActiveTR™, neboli přírodního enkapsulovaného kofeinu.

maximální denní dávka jsou 2 ampule (120 ml) denně
vezměte zhruba 30 minut před fyzickou námahou nebo pokud je nutné, během cvičení
nepřekračujte maximální denní dávku

60 ml (1 ampule)

Taurin
1 500 mg

VitaCholine® Cholin L-Bitartrát
1 000 mg

Guarana extrakt (standardizován na obsah 22 % kofeinu)

Enkapsulovaný ActiveTR™ přírodní kofein
Složení: Čištěná voda, taurin, cholin l-bitartrát VitaCholine®, guarana extrakt (paullinia cupana Kunth – semena), enkapsulovaný ActiveTR™ přírodní kofein (kofein ze zrn zelené kávy/ coffea Arabica, coffea canephora/, hrachový protein), konzervant: sorban draselný, benzoan sodný; aroma, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, stabilizátor: xanthan; sladidlo: sukralóza.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 ampule/60 ml) obsahuje 100 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Omezte spotřebu dalších potravin obsahující kofein v době konzumace tohoto produktu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Konzumaci tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka,vajec, sóji a korýšů.
Balení: 20 x 60 ml

Kategorie: Regenerační nápoje
Kategorie: stimulanty a energizéry
Forma: tekutá