Amix Inosine 600 mg 100 cps

Inosin je chemickou sloučeninou zvanou hypoxantinribosid. Skládá se z purinu (hypoxantin) a jednoduchého cukru (ribóza), z něhož se následně v organismu tvoří základní zdroj energie - ATP (adenosintrifosfát).

denní dávka jsou 2 kapsle
užijt cca 30 - 45 min. před fyzickým výkonem

Inosin (hypoxantin ribosid)
Složení: Inosin (hypoxantin ribosid), rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, čištěná voda, barvivo: uhličitan vápenatý), protispékavé látky: stearan hořečnatý a oxid křemičitý.
Nepoužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojící. Výrobek není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Užívání tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte při teplotě do 25 °C na chladném suchém místě mimo dosah slunečního záření. Výrobek by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním.
Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku a korýšů (korýšů a měkkýšů).

Kategorie: Inosin
Kategorie: stimulanty a energizéry