Amix Lipotropic Fat Burner 100 cps

Lipotropic Fat Burner je kvalitní moderní produkt, založený na kombinaci L-Carnitinu, cholinu, inositolu, taurinu, betainu, CLA, HCA a methioninu.

Kapsle s obsahem L-Karnitinu, Cholinu, Taurinu, Inositolu, Betainu, CLA, Methioninu, Vitamínu B6 a extraktu z Garcinia Cambogia, který podporuje metabolismus tuků a kontrolu tělesné hmotnosti. Vitamín B6 podporuje normální energetický metabolismus.

doporučená denní dávka je 5 kapslí denně nejlépe 30-60 minut před fyzickým výkonem

L-karnitin tartrát 68 % (čistého L-Karnitinu 374 mg)

Cholin Bitartrát

Inositol

Taurin

Betain HCL

CLA 80% (Konjugovaná Linolová kyselina 200 mg)

Garcinia Cambogia extrakt 50% (Hydroxycitrónová kyselina HCA 125 mg)

Methionin

Pyridoxin HCl (Vitamín B6)
1,5 mg (107 % RHP)
Složení: Rostlinná kapsle (hypromelóza, čištěná voda, barvivo: uhličitan vápenatý); L-Karnitin Tartrát, Cholin Bitartrát, Inositol, Taurin, betain HCl, Konjugovaná Linolová kyselina 80 %, Garcinia Cambogia extrakt, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza Methocel®; methionine, protispékavé látky: stearát hořečnatý a oxid křemičitý; pyridoxin HCl (vit. B6).
Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Použití tohoto doplňku stravy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku a korýšů

Kategorie: Komplexní (spalovače tuků)
Kategorie: spalovače