Amix Magnechel 90 cps

Performance MagneChel je doplněk stravy se 100 % obsahem snadno vstřebatelné formy hořčíku. ChelaZone®magnesium bisglycinát chelát v rostlinné kapsli.
ChelaZone® minerální cheláty jsou přirozenou formou minerálu pro lidské tělo. Velmi snadno a rychle se vstřebávají, příznivě ovlivňují celkovou využitelnost minerálu a především jeho účinnost.

vezměte 3 kapsle denně s jídlem
zapijte dostatečným množstvím vody

Chelát bisglycinátu hořečnatého – Hořčík
375 mg (100 % RHP)
Složení: ChelaZone® bisglycinát chelát hořečnatý, protispékavá látka: mikrokrystalická celulóza, rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, čištěná voda, barvivo: uhličitan vápenatý), protispékavé látky: rostlinný stearan hořečnatý a oxid křemičitý.
Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Užívání tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte při teplotě do 25 °C na chladném suchém místě mimo dosah slunečního záření. Výrobce neručí za náhradu a případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním.
Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů a měkkýšů.

Kategorie: Magnesium (hořčík)
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty