Amix Mega Omega 3 Fish Oil 1000 mg ( 330 mg/220 mg ) 90 tob

Mega Omega3 Fish Oil poskytuje vynikající zdroj Omega-3 mastných kyselin, zejména EPA a DHA v jejich přirozeně existujících poměrech.

EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. DHA navíc přispívá k udržení normální funkce mozku a udržení normálního zraku. Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 250 mg EPA a DHA. V kombinaci EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.
Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

užívejte 1-2 kapsle denně s jídlem
zapijte dostatečným množstvím vody

1 tob
2 tob

Rybí olej
1 000 mg
2 000 mg

EPA (Kyselina eikosapentaenová)

DHA (Kyselina dokosahexaenová)

Vitamin E
8 mg (66,7 % RHP)
16 mg (133,4 % RHP)
Složení: Rybí olej, želatina, zvlhčovadlo: glycerin; d-alfa tokoferol, čištěná voda.
Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku! Užívání tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte při teplotě do 25 °C na chladném suchém místě mimo dosah slunečního záření. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním.
Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepek a korýšů (korýšů a měkkýšů).

Kategorie: Omega 3
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty