Amix SyneMax 90 cps

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 55 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Produkt založený na účincích Synephrinu. Podporuje energetickou stimulaci a vnitřní termogenezi.
Synephrin je přírodním (legálním) zdrojem efedrinu, urychlujícího proces látkové výměny a spalování tuku.
Guarana je zdrojem kofeinu, odstraňujícího únavu a pocit vyčerpanosti.
Extrakt bile vrbové kůry (Salicin) je přírodním zdrojem aspirinu, účinně napomáhajícího k vnitřní termogenezi.
Extrakt ze zeleného čaje pomáhá s termogenezí a metabolismem tuků. Podporuje imunitu.
Extrakt zázvoru má mírně stimulující efekt a podporuje trávení.
Naringin podporuje snižovnání hladiny krevního cukru, což v důsledku zpomaluje ukládání energie do tukové tkáně.

1 kapsli denně cca 45 minut před fyzickým výkonem
zapijte vodou

Extrakt ze semen guarany (22 % kofeinu)

Extrakt z kůry vrby bílé (15 % salicin)

Extrakt ze zeleného čaje (25 % polyfenolů)

Citrusový naringinový extrakt (60 % naringin)

Extrakt z kořene zázvoru (25 % gingerolů)

Citrusové pomeranče (95% synefrin)
Složení: Sušený extrakt z guarany (Paullinia cupana – semena), extrakt z kůry bílé vrby (Salix alba), rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, čištěná voda, barvivo: uhličitan vápenatý), extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis – list), extrakt z kořene zázvoru (Zingiber officinale), extrakt z citrusového naringinu (plod), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulóza Methocel®; extrakt z Citrus aurantium (plod), protispékavé látky: stearát hořečnatý a oxid křemičitý.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 55 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Pozor! Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Konzumujte minimálně 4 hod před spaním!
Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů.

Kategorie: Synephrin - spalovače tuků
Kategorie: spalovače