Amix XFat Thermogenic Fat Burner 90 cps

XFat Thermogenic Fat Burner je unikátní produkt, kombinující 7 důležitých složek pro redukci tuku (Sinetrol, Green Coffee, Caffeine, Guarana, Synephrine, Salicin a BioPerine).

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (3 kapsle) obsahuje 160 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
XFat Thermogenic Fat Burner je unikátní produkt, kombinující 7 důležitých složek pro redukci tuku (Sinetrol®, Green Coffee, Caffeine, Guarana, Synephrine, Salicin a BioPerine®).
Salix alba (White Willow Bark Extract)

Přispívá k udržení normální funkce kloubů a svalů a k povzbuzení těla
Citrus aurantium (synefrin)

Podporuje metabolismus tuků
Přispívá k udržení řízení hmotnosti
Guarana

Podporuje metabolismus tuků
Přispívá k udržení řízení hmotnosti
Přispívá k normální tělesné a duševní vitalitě
Piper nigrum (BioPerine®)

Přispívá k normálnímu trávení a normální tělesné hmotnosti

denní dávka jsou 3 kapsle asi 45 min před fyzickou zátěží

SINETROL® XPUR

(pomerančový extrakt Citrus aurantium var. dulcis, grepový extrakt Citrus grandis, extrakt z červeného pomeranče (citrus sinensis L. Osbeck), jádra z guarany (Paulinia cupana L.)

Extrakt z bobů zelené kávy (standardizovaný pro 50 % chlorogenové kyseliny - Coffea Arabica)

Extrakt z guarany (standardizovaný pro 22 % kofein)

Extrakt z kůry bílé vrby (standardizovaný pro 15 % salicin)

Kofein bezvodý

Citrus Aurantium (standardizovaný pro 95 % synefrin)

Bioperine® (standardizovaný pro 95 % synefrin)
Složení: SINETROL® XPUR (extrakt z hořkého pomeranče /citrus aurantium/, extrakt z grepu /Citrus grandis/, extrakt z červeného pomeranče /Citrus sinensis L. Osbeck/, guarana /extrakt ze semen paulinie nápojné/); želatinová kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza, voda, barvivo: uhličitan vápenatý); extrakt ze zrn zelené kávy, Guarana extrakt, exktrakt z kůry bílé vrby, Kofein bezvodý, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (Methocel®); látky protispékavé: rostlinný stearát hořečnatý, oxid křemičitý; extrakt z hořkého pomeranče (citrus aurantium), Extrakt černého pepře (BioPerine®).
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Denní dávka (3 kapsle) obsahuje 160 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Pozor!
Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Konzumujte déle než 4 hod před spaním!
Upozornění na alergeny: Produkt může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Kategorie: Komplexní (spalovače tuků)
Kategorie: spalovače