ATP Vitality Magnesium Drink 300 g

Skladem Skladem Skladem Zvolte variantu
Osvěžující instantní nápoj s vysokým obsahem hořčíku se snadnou vstřebatelností. Obsahuje korejský ženšen, glukuronolakton a vitaminy.

3 zdroje hořčíku pro maximální využitelnost
Magnesium Drink je kombinací hořčíku původem z mléčnanu, bisglycinátu a citrátu hořečnatého. Právě tyto zdroje hořčíku patří do skupiny tzv. organických látek, které jsou pro lidský organismus snáze vstřebatelné oproti anorganickým formám hořčíku.

Bisglycinát hořečnatý je nejznámější chelátovou formou hořčíku. V této sloučenině je hořčík obklopený dvěma molekulami glycinu, což jsou tělu vlastní aminokyseliny, a to zajišťuje jeho snadné vstřebání.
Citrát hořečnatý je organická sloučenina hořčíku vázaného na kyselinu citronovou. Citrát je přirozenou součástí Krebsova cyklu probíhajícího v mitochondriích, proto užívání citrátu hořečnatého má stimulující a energizující účinky.
Mléčnan hořečnatý je poslední z trojice organických forem hořčíku. Vedle vysoké vstřebatelnosti některé studie pozorují jeho lepší snášenlivost vzhledem k zažívacímu traktu.
Jedna dávka (10 g) obsahuje 750 mg elementárního hořčíku, což odpovídá 200 % referenční hodnoty příjmu. Užívání je vysoce účinné i pro zvyšování hladiny hořčíku u osob, které jej mají v těle nedostatek.
Synergie s korejským ženšenem a glukuronolaktonem
Mezi hlavní účinné benefity užívání hořčíku patří příznivé působení na mozek a centrální nervovou soustavu, čímž podporuje snížení míry únavy a vyčerpání. Účinky hořčíku zesiluje výtažek z kořene korejského ženšenu, který podporuje energii a vitalitu a pro své působení je užívaný již více než 1000 let.
Glukuronolakton působí jako nootropikum, což je skupina látek s pozitivním vlivem na paměť, myšlení a koncentraci. V energizujících nápojích současně pomáhá se zvýšením fyzického i psychického výkonu.
Bez plnidel, s vlákninou a vitaminy
Instantní nápoj Magnesium Drink neobsahuje žádná levná plnidla typu maltodextrinu či jednoduchých cukrů. Naopak je zdrojem prebiotické vlákniny z kořene čekanky, která obsahuje inulin. Navíc obsahuje vitaminy B2, B3, B6, B12 a vitamin C, které společně s hořčíkem snižují únavu a vyčerpání.
Magnesium Drink v bodech:

200 % doporučené denní dávky hořčíku v 1 porci
přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
vhodné pro sportovce a fyzicky aktivní jedince
vysoce vstřebatelné zdroje hořčíku
bohatý zdroj vlákniny
synergické působení s ženšenem a glukuronolaktonem
vhodné také pro vegetariány a vegany

1 dávku (10 g) rozmíchejte ve 200 ml vody a užívejte jednou denně

Bílkoviny

Sůl
<0,01 g

Vitamíny a minerály (10 g )
pomeranč (% RHP)
mango (% RHP)

Hořčík
750 mg (200 %)

Vitamin B2
1,4 mg (100 %)

Vitamn B3
16 mg (100 %)

Vitamin B6
2,8 mg (200 %)

Vitamin B12
2,5 mcg (100 %)

Vitamin C
500 mg (625 %)
Pomeranč: inulin, citrát hořečnatý, mléčnan hořečnatý, bisglycinát hořečnatý, vitamín C (kyselina l-askorbová), glukuronolakton, ženšen korejský extrakt, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma pomeranč, barvivo (beta-karoten), sladidlo (sukralóza), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B12 (kyanokobalamin)
Mango: inulin, citrát hořečnatý, mléčnan hořečnatý, bisglycinát hořečnatý, vitamín C (kyselina l-askorbová), glukuronolakton, ženšen korejský extrakt, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma mango, barvivo (beta-karoten), sladidlo (sukralóza), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B12 (kyanokobalamin)
Malina: inulin, citrát hořečnatý, mléčnan hořečnatý, bisglycinát hořečnatý, vitamín C (kyselina l-askorbová), glukuronolakton, ženšen korejský extrakt, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma malina, prášek červené řepy, sladidlo (sukralóza), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B12 (kyanokobalamin)
Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy.

Kategorie: Magnesium (hořčík)
Forma: sypká