BioTech Biotiq C 36 cps

460 Kč
Skladem
Biotiq C jsou tobolky s obsahem bakterií potřebných pro mikroflóru, s přidaným vitamínem C pro optimální funkci imunitního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

obsahují 10 miliard živých mikrobiálních buněk ze 4 kmenů
vitamin C pro optimální fungování imunitního systému
blistrové balení postačující na 36 dní
IMUNITNÍ SYSTÉM A KREVNÍ FLÓRA
Imunitní systém a výživa – mnozí z vás jistě vědí o jejich úzkém spojení. Fermentované potraviny, jako je kysané zelí a kefír, jsou vynikajícím zdrojem přirozené živé flóry. Luštěniny a obiloviny obsahující inulin (např. oves) a zelenina (např. topinambury) také pomáhají udržovat správnou střevní flóru. Většina lidí si neuvědomuje, že při udržování zdraví hraje kromě vitamínů a minerálů důležitou roli i střevní flóra, neboť značná část složek, které tvoří náš imunitní systém, se nachází právě ve střevní flóře.
Vitamin C v tomto produktu přispívá k optimálnímu fungování imunitního systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem.
V produktu Biotiq C působí komplex živé flóry a ve vodě rozpustný vitamín. Jedna strana vyniká probiotickými kmeny bakterií, druhou složkou je vitamín C, který je jedním z nejznámějších antioxidantů a podporuje fungování imunitního systému.
Doporučené dávkování:

užívejte 1 kapsli denně nalačno a zapijte ji velkou sklenicí vody
nepřekračujte doporučenou denní dávku
Tabulka nutričních hodnot:


1 cps

Celkový počet bakterií
10x10^9 CFU

- z toho Lactobacillus helveticus
3,5x10^9 CFU

- z toho Lactobacillus rhamnosus
2,5x10^9 CFU

- z toho Bifidobacterium longum
2x10^9 CFU

- z toho Lactobacillus paracasei
2x10^9 CFU

Vitamín C
40 mg (50 % RHP)
CFU: Počet jednotek tvořících kolonie.
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
Složení:
Biotiq formule 54,7 % [bramborový škrob, Lactobacillus helveticus Lafti® L10 ND, Lactobacillus rhamnosus GG AF, Bifidobacterium longum Rosell®-175 (R0175), Lactobacillus paracasei Lafti® L26 AF, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin), kyselina L-askorbová], plnidlo (celulózový gel), kapsle (želatina), protihrudkující látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).
Vyrobeno v závodě, kde se zpracovávají potraviny obsahující mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýši, měkkýši a oxid siřičitý.
Upozornění:Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Potravinový doplněk nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl! Uchovávejte v chladu a suchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Enzymy
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty
Forma: kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: