BioTech Black Blood NOX+ 20 g

Skladem Skladem Skladem Zvolte variantu
Předtréninková receptura s extrémním komplexem NOX, kofeinem, kreatinem a tyrosinem.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (20 g) obsahuje 300 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

12 účinných látek
10278 mg NOX
300 mg kofeinu
3411 mg kreatinového komplexu
bez cukru (<0,5 g cukru/100 ml produktu připraveného k pití)

smíchejte 2x1 dávku (2x10 g) s 2x125 ml vody v šejkru

L-Isoleucin

L-Valin

Kofein bezvodý
Borůvka-limeta: L-Arginin hydrochlorid 18 %, mikronizovaný kreatin monohydrát 17 %, L-Citrulin 15 %, beta-alanin 12 %, kyselina (kyselina jablečná), L-Leucin 6,2 %, zahušťovadlo (xanthanová guma), aroma, L-tyrosin, plnidlo (polydextróza), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), kyselina L-askorbová, L-isoleucin 1,5 %, L-valin 1,5 %, kofein bezvodý 1,5 %, kyselina (kyselina citronová), sladidla (acesulfam K, sukralóza), barvivo (Brilliant Black PN), nikotinová kyselina, pyridoxin hydrochlorid, thiaminmononitrát.
Tropické ovoce: L-Arginin hydrochlorid 18 %, mikronizovaný kreatin monohydrát 17 %, L-Citrulin 15 %, beta-alanin 12 %, kyselina (kyselina jablečná), L-Leucin 6,2 %, zahušťovadlo (xanthaová guma), plnidlo (polydextróza), L-tyrosin, aroma, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), kyselina L-askorbová, L-isoleucin 1,5 %, L-valin 1,5 %, kofein bezvodý 1,5 %, kyselina (kyselina citronová), sladidla (acesulfam K, sukralóza), kyselina nikotinová, barviva (tartrazin, Allura Red AC)* pyridoxin hydrochlorid, thiaminmononitrát.
Krvavý pomeranč: L-Arginin hydrochlorid 18 %, mikronizovaný kreatin monohydrát 17 %, L-Citrulin 15 %, beta-alanin 12 %, kyselina (kyselina jablečná), L-Leucin 6,2 %, zahušťovadlo (xanthanová guma), plnidlo (polydextróza), L-tyrosin, aromata, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), kyselina L-askorbová, L-Isoleucin 1,5 %, L-Valin 1,5 %, bezvodý kofein 1,5 %, kyselina (kyselina citronová), sladidla (acesulfam K, sukralóza), barviva (Allura Red AC, tartrazin)* , kyselina nikotinová, pyridoxin hydrochlorid, thiaminmononitrát.
Červené ovoce:  L-Arginin hydrochlorid 18 %, mikronizovaný kreatin monohydrát 17 %, L-citrulin 15 %, beta-alanin 12 %, kyselina (kyselina jablečná), L-leucin 6,2 %, aromata, zahušťovadlo (xanthan) guma), plnidlo (polydextróza), L-tyrosin, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), kyselina L-askorbová, L-isoleucin 1,5 %, L-valin 1,5 %, bezvodý kofein 1,5 %, sladidla (acesulfam K, sukralóza), kyselina (kyselina citronová), barviva (červená řepa, červená Allura AC*), kyselina nikotinová, pyridoxin hydrochlorid, thiaminmononitrát.
Vyrobeno v závodě, který vyrábí mléko, vejce, lepek, sóju, korýše, oxid siřičitý a potraviny obsahující ořechy.
*Allura Red AC a tartrazin mohou mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (20 g) obsahuje 300 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nedoporučuje se dětem a těhotným ženám. Nedoporučuje se lidem se srdečním onemocněním, hypertenzí nebo citlivostí na kofein. Konzumace tohoto produktu nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Produkt skladujte těsně uzavřený, na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček s oxidem křemičitým! Uchovávejte mimo dosah dětí.

Kategorie: Nakopávače a před-tréninkové přípravky
Forma: sypká
Kategorie: NO suplementy
Hmotnost/Objem: 1 - 99 g (ml)