BioTech Caffeine + Taurine 60 cps

Stimulanty kofein a taurin v kapslích.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 80 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Kofein + Taurin je vynikající alternativou k různým energetickým nápojům, které mají vysoký obsah sacharidů. Kofein + Taurin, stejně jako všechny ostatní produkty BioTech USA, obsahuje pouze bezpečné, pečlivě vybrané složky. 100% bezlepkový produkt!

80 mg kofeinu v jedné kapsli
600 mg taurinu v jedné kapsli

užívejte 1 kapsli denně se sklenicí vody
nepřekračujte doporučené denní dávkování

Taurin

Taurin 70,7 %, obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (amonium hydroxid), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], kofein 9,4 %, maltodextrin.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, korýše, oxid siřičitý a potraviny obsahující ořechy.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 80 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Není doporučeno pro lidi s onemocněním srdce, hypertenzí a citlivost na kofein. Výrobek skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě.

Kategorie: Kofein pro okamžitý nástup energie
Kategorie: stimulanty a energizéry