BioTech L-Tyrosine 100 cps

398 Kč
Skladem
Funkční aminokyselinový produkt v kapslích s přidaným jódem přispívá k normální tvorbě tyroxinu a normální činnosti štítné žlázy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkční aminokyselinový produkt v kapslích s přidaným jódem přispívá k normální tvorbě tyroxinu a normální činnosti štítné žlázy.
Tyrosin není esenciální aminokyselina, takže si ho naše tělo dokáže vyrobit, i když ve velmi malém množství, z esenciální aminokyseliny fenylalaninu. V přirozené formě jej lze nalézt také v banánu, avokádu a ve většině potravin s vysokým obsahem bílkovin, jako je maso, mléčné výrobky a vejce. K produkci tyroxinu potřebuje vaše tělo jód. Samotné hormony obsahují 65 % jódu. Přímým důsledkem je, že v zeměpisných oblastech, kde je příjem jódu nízký, jsou onemocnění štítné žlázy častější. Přípravky obsahující tyrosin můžeme také použít v případech hypotyreózy (nebo nedostatečně aktivní štítné žlázy). Navíc, pokud přípravek obsahuje také jód, mohou být příznaky značně zmírněny.
Na porci (2 kapsle):

1 000 mg aminokyseliny L-tyrosin
300 mcg jódu
Doporučené dávkování:

užívejte 2 kapsle denně před jídlem a zapijte sklenicí vody
nepřekračujte doporučené dávkování
Tabulka nutričních hodnot:


2 cps

L-Tyrosine
1000 mg

Jód
100 mcg (67 %)
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
Složení:
L-Tyrosin 73 %, obal kapsle [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), jodid draselný 0,01 %.
Vyrobeno v závodě, který vyrábí mléko, vejce, lepek, sóju, korýše, oxid siřičitý a ořechy obsahující potraviny.
Upozornění:Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl! Nedoporučuje se pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Nedoporučuje se osobám se špatným zdravotním stavem a/nebo užívající léky. Výrobek skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Kategorie: stimulanty a energizéry
Forma: kapsle
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: