BioTech Mega Amino 500 tbl

759 Kč
Skladem
Aminokyseliny ve formě tablet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

aminokyseliny z různých typů zdrojů aminokyselin
5050 mg aminokyselin na porci
vegan
bez laktózy
Co jsou to aminokyseliny?
Jednou z hlavních součástí našich buněk jsou bílkoviny. Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin. Známe 20 různých aminokyselin. Existuje 9 typů esenciálních aminokyselin, které jsou pro lidský organismus zásadní, ale tělo si je neumí samo vyrobit. Z tohoto důvodu je klíčové zajistit jejich optimální množství z externích zdrojů.
Podmíněné esenciální aminokyseliny, jako je L-glutamin, L-arginin nebo L-tyrosin, si lidské tělo dokáže vyrobit, ale za určitých okolností, například při intenzivním a dlouhém tréninku, může být užitečné i jejich doplňování. V těchto případech může naše tělo totiž  vyžadovat více aminokyselin, než stačí vyprodukovat.
Doporučené dávkování:

užívejte 2x 4 tablety denně se sklenicí vody
nepřekračujte doporučené dávkování
Tabulka nutričních hodnot:


4 tbl
8 tbl

Aminokyseliny
1925 mg
3850 mg

- z toho glutamin peptit
1372 mg
2744 mg

- z toho sójový proteinový izolát
283 mg
566 mg

- z toho hrachový proteinový izolát
270 mg
540 mg

L-Leucin
200 mg
400 mg

L-Glutamin
200 mg
400 mg

L-Isoleucin
100 mg
200 mg

L-Valin
100 mg
200 mg

Aminokyseliny CELKEM
2525 mg
5050 mg
Složení:
Plnidlo (celulózový gel), glutamin peptit (pšenice, lepek), sójový proteinový izolát, hrachový proteinový izolát, potahový materiál [stabilizátory (polyvinylalkohol-polyethylenglykol-roubovaný-kopolymer, polyvinylalkohol), protispékavé látky (mastek, mono- a diglyceridy mastných kyselin)], instantní L-leucin (L-Leucin, emulgátor: lecitiny), L-Glutamin, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), L-Isoleucin, L-Valin.
Vyrobeno v závodě, který vyrábí mléko, vejce, lepek, sója, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýši, měkkýši a síra potraviny obsahující oxid uhličitý.
Upozornění:Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou výživu a zdravý životní styl. Výrobek skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček s oxidem křemičitým!

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Kategorie: aminokyseliny
Forma: tablety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: