BioTech Neuro 60 cps

Doplněk stravy v kapslích se 17 aktivními složkami podporujícími normální funkci nervového systému.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (2 kapsle) obsahuje 20,5 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

7 vitamínů
4 minerály
5 bylinných extraktů
20,5 mg kofeinu na denní dávku
Trápí vás psychická únava, nesoustředěnost nebo vyčerpání? Čas udělat změnu! Zpestřete svůj jídelníček, více cvičte a dopřejte si čas na odpočinek a načerpání nových sil. Společně vám tyto aktivity mohou pomoci znovu dosáhnout rovnováhy ve vašem životě. Kromě těchto změn mohou být kapsle BioTechUSA Neuro skvělým způsobem, jak zajistit, že budete svěží a soustředění na úkoly, které před vámi stojí.
BioTechUSA Neuro kapsle obsahují řadu vitamínů a minerálů podporujících normální fungování nervového systému, jakož i udržení zdravých psychických a duševních funkcí2,3. V duchu komplexnosti jsme produkt doplnili také o řadu bylinných účinných látek, a to výtažky z jinanu dvoulaločného, kořene růže (Rhodiola rosea) a yzopu vodního (Bacopa monnieri). Kromě toho obsahuje také kofein, který pochází ze zeleného čaje a guarany.
* Hořčík, vitamín C, thiamin, niacin, riboflavin, vitamín B6, vitamín B12 a jód v kapslích Neuro přispívají k normální činnosti nervové soustavy.
** Hořčík, vitamín B6, vitamín B12, vitamín C, thiamin a niacin obsažené v produktu pomáhají udržovat zdravé psychické funkce.
*** Železo, jód a zinek obsažené v přípravku pomáhají udržovat zdravé duševní funkce.
**** Kyselina pantothenová podporuje normální duševní výkonnost.

užívejte 2 kapsle denně při jídle a zapijte sklenicí vody
nesmí se konzumovat na lačný žaludek
nepřekračujte doporučené dávkování

2 cps (% RHP)

20,5 mg

- z extraktu zeleného čaje (Camellia sinensis)
10,5 mg

- z extraktu guarany (Paullinia cupana)

Extrakt z Ginkgo (Ginkgo biloba)

-z toho flavonolové glykosidy
14,4 mg

Extrakt Bacopa monnieri

-z toho bacosidy

Extrakt z Rhodiola (Rhodiola rosea)

Extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis)

-z toho polyfenoly

- z toho EGCG

Extrakt z guarany (Paullinia cupana)

Vitamín C

10 mg (100 %)

Jód
150 mcg (100 %)
Oxid hořečnatý, obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], plnidlo (celulózový gel), extrakt z listů zeleného čaje 11,7 %, glukonát železnatý, přípravek s extraktem z guarany [guarana extrakt ze semen (Paullinia cupana), kofein] 7,8 %, bylinný extrakt Bacopa monnieri 7,8 %, kořen rhodiola extrakt 7,8 %, kyselina L-askorbová, extrakt z listů Ginkgo biloba 4,7 %, nikotinamid, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), oxid zinečnatý, thiaminmononitrát, D-pantothenát, vápník, riboflavin [riboflavin, objemová hmota činidlo (hydroxypropylmethylcelulóza)], pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin, jodid draselný.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, korýše, ryby, měkkýše, oxid siřičitý a potraviny obsahující ořechy.
Upozornění:Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy a mladistvé do 18 let. Denní dávka (2 kapsle) obsahuje 20,5 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nedoporučuje se lidem se špatným zdravotním stavem nebo při užívání léků. Produkt skladujte těsně uzavřený, na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček s oxidem křemičitým!

Kategorie: Ostatní
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty