BioTech Night 60 tbl

333 Kč
Skladem
Doplněk stravy s aminokyselinou L-tryptofan, bylinnými a ovocnými extrakty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sníte o dobrém nočním spánku? BioTechUSA Night obsahuje mimo jiné aktivní složku, která také přispívá k produkci melatoninu. Melatonin je přirozený hormon regulující spánek, produkovaný epifýzou, která se nachází na hranici mezimozku a středního mozku. Způsobuje ospalost v době po západu slunce. Jeho produkci může brzdit přirozené nebo umělé světlo a také stres. Naprostá většina dospělých potřebuje spát 6 až 9 hodin denně. Příliš málo i příliš mnoho spánku může způsobit únavu během dne.
Doporučené dávkování:

užívejte 1x 2 kapsle denně 1 hodinu před spaním se sklenicí vody
nepřekračujte doporučené dávkování
Tabulka nutričních hodnot:


2 cps

Extrakt z plodů višně (Prunus cerasus)
350 mg

Extrakt z květů římbaby obecné (Tanacetum parthenium)
350 mg

L-Tryptofan
300 mg
Složení:
Višeň (Prunus cerasus) extrakt z plodů 27 %, římbaba obecná (Tanacetum parthenium) extrakt z květů 27 %, L-Tryptofan 23 %, obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátory kyselosti (hydroxid amonný, hydroxid draselný)], plnidlo (celulózový gel), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin).
Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše a potraviny obsahující oxid siřičitý.
Upozornění:Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nedoporučuje se lidem se špatným zdravotním stavem a nebo užívajícími léky. Nedoporučuje se dětem a těhotným, popřípadě kojícím ženám. Výrobek skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tryptofan
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty
Forma: tablety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: