BioTech Nitrox Therapy NEW FORMULA 680 g

624 Kč
Není skladem
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Profesionální předtréninkový přípravek s L-Argininem, Beta-alaninem, L-Citrullinem, BCAA, kofeinem, vitamíny, minerály a sacharidy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (17 g) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Potřebujete pomoc s energií a soustředěním? Inovované složení předtréninkového produktu Nitrox Therapy obsahuje aktivní složky (včetně vysokého obsahu kofeinu), které mohou usnadnit dosažení vašich tréninkových cílů. Niacin, vitamín B6, železo a hořčík v produktu přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a také přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. V novém složení je také obsažen hořčík, který přispívá k normální funkci svalů a také přispívá k normální psychické pohodě. Mezi další klíčové složky Nitrox Therapy patří aminokyseliny, které se obvykle nacházejí v předtréninkových přípravcích: L-citrulin, L-arginin a beta-alanin. Nové složení obsahuje 2:1:1 větvené aminokyseliny (BCAA) a také citrátové a fumarátové sloučeniny. Citrátové a fumarátové sloučeniny se podílejí na metabolických procesech v lidském těle.

s 16 aktivními složkami
se sacharidy a BCAA
s vitamínem B6, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
s hořčíkem, který přispívá k normální činnosti svalů
vysoký obsah kofeinu
bez lepku*
bez laktózy**
*Bez lepku podle nařízení EU.
**Bez laktózy: méně než 0,1 g laktózy na 100 ml výrobku připraveného k pití. Toto prohlášení se týká produktu ředěného vodou.
Doporučené dávkování:

smíchejte 1 porci (17 g = 1 zarovnaná odměrka = 1 vrchovatá polévková lžíce) produktu s 250 ml vody v šejkru
užívejte 1 dávku 30 minut před tréninkem
nepřekračujte doporučené dávkování
Tabulka nutričních hodnot:


17 g

L-Arginin hydrochlorid
1496 mg

- z toho L-Arginin
1237 mg

Beta-alanin
1400 mg

L-Citrulin
1000 mg

Kofein bezvodý
200 mg

BCAA
136 mg

- L-Leucin
68 mg

- L-Isoleucin
34 mg

- L-Valin
34 mg

Citrát
219 mg

Fumarád
4,5 mg

Dextroza
8,4 g

Niacin (kyselina nikotinová)
8 mg (50 % RHP)

Vitamin B6
0,21 mg (15 % RHP)

Hořčík
56,2 mg (15 % RHP)

Železo
2,1 mg (15 % RHP)

Zinek
1,5 mg (15 % RHP)

Chrom
6 mcg (15 % RHP)
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
Složení:
Dextróza 60 %, L-Arginin hydrochlorid 8,8 %, beta-alanin 8,2 %, L-Citrulin 5,9 %, kyselina (kyselina citronová), aromata, kofein bezvodý 1,2 %, hořečnaté soli kyseliny citrónové, protispékavá látka (oxid křemičitý), vápenaté soli kyseliny citronové, L-leucin 0,4 %, sladidlo (sukralóza), oxid hořečnatý, L-isoleucin 0,2 %, L-valin 0,2 %, kyselina nikotinová, fumarát železnatý, barviva (tartrazin, Allura Red AC)*, oxid zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, chlorid chromitý a jeho hexahydrát.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše a potraviny obsahující oxid siřičitý.
*Tartrazin, Allura Red AC: může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.
Upozornění:
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (17 g) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Uchovávejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nedoporučuje se lidem s kardiovaskulárním onemocněním, hypertenzí nebo citlivostí na kofein. Nedoporučuje se lidem se špatným zdravotním stavem a/nebo užívajícími léky. Výrobek skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček s oxidem křemičitým.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nakopávače a před-tréninkové přípravky
Forma: sypká
Kategorie: NO suplementy
Hmotnost/Objem: 500 - 999 g (ml)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: