BioTech GH (Hormone Regulator) 120 kapslí

449 Kč
Skladem
GH je produkt se 3 funkčními aminokyselinami (L-Arginin, L-Ornitin, L-Lysin) a vitamínem B6 pro regulaci hormonálních funkcí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poměr 2:1:1 argininu, ornitinu a lysinu. S vitamínem B6. Bez lepku a bez laktózy.
Růstový hormon nebo zkráceně GH je protein, který se skládá ze 191 aminokyselin produkovaných v přední hypofýze. Jednou z jeho charakteristických funkcí je, že přispívá k tělesnému růstu v období dospívání. Uvolňování GH, produkovaného během spánku, je regulováno hypotalamem. Vzhledem k tomu, že stimuluje syntézu bílkovin a odbourává tukové zásoby, měl by být rozhodně považován za hormon „pozitivního“ účinku. Rok od roku zhruba od 35–40 let postupně ubývá svalové hmoty, zároveň však roste obsah tuku v našem těle. Tento proces lze přičíst sníženým hladinám GH. Nejúčinnějším a nejbezpečnějším způsobem, jak zvýšit hladinu tohoto hormonu, je tedy zvýšit jeho produkci v těle.
GH Hormone Regulator obsahuje arginin alfa-ketoglutarát (AAKG) a L-ornitin hydrochlorid jako zdroj aminokyseliny L-argininu a L-ornithinu v poměru 2:1. Jedná se o formuli vyrobenou s aminokyselinou L-lysin a vitaminem B6. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a také k regulaci hormonální aktivity. Pomáhá také k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu a k udržení normálních psychických funkcí.
Aminokyseliny jsou stavebními kameny jedné z našich základních živin, bílkovin, které se běžně vyskytují všude v lidském těle. Některé aminokyseliny si lidské tělo dokáže vyrobit (neesenciální aminokyseliny), zatímco aminokyseliny, které patří do druhé skupiny (esenciální aminokyseliny), jsou přijímány potravou. Ze všech různých aminokyselin pouze 20 přispívá k utváření struktury bílkovin. Aminokyseliny jsou životně důležité pro všechny tělesné funkce, jako je trávení, funkce jater nebo hojení ran. Aminokyseliny udržují kůži, vazy, svaly, šlachy, vnitřní orgány, žlázy, vlasy a nehty. Přispívají také k produkci hormonů, stejně jako neurotransmitentních látek a enzymů. Kromě toho jsou také důležitým externím zdrojem energie.
Doporučené dávkování:

užívejte 4 kapsle denně před spaním se sklenicí vody
ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout!
Tabulka nutričních hodnot:


4 cps

L-Arginin alfa-ketoglutarát
1200 mg

L-Ornitin HCl
600 mg

L-Lysin
450 mg

Vitamin B6
1,4 mg (100 % RHP)
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
Složení:
L-arginin alfa-ketoglutarát 43,9 %, L-ornitin hydrochlorid 22 %, tobolka [želatina, povlaková látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], L-lysin 16,4 %, protispékavé látky (oxid křemičitý, celulózová guma), pyridoxin hydrochlorid.
Vyrobeno v závodě kde se zpracovávají potraviny obsahující mléko, vejce, lepek, sóju, korýši, oxid siřičitý a ořechy.
Upozornění:
Skladujte mimo dosah malých dětí! Výživové doplňky se nesmí používat jako náhrada rozmanité a vyvážené stravy a zdravého životního stylu! Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám. Pokud máte potíže s krevním tlakem, před užíváním produktu se poraďte se svým lékařem. Uchovávejte dobře uzavřené na chladném, suchém místě. Po otevření nevybírejte sáček se silikagelem!

Doplňkové parametry

Kategorie: L-Arginin
Kategorie: aminokyseliny
Forma: kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: