Dedicated - Genesis

Novinka
Značka: Dedicated
630 Kč
Skladem

Zvyšte účinnost všech potravin a doplňků, které užíváte. Slouží k přerozdělování živin, zrychlete svůj pokrok.

GENESIS™ byl vyvinut tak, aby vháněl obrovské množství sacharidů a proteinů přímo do svalových buněk pro okamžité výsledky, které můžete vidět i cítit. Pouhá 1 kapsle před tréninkem je vše, co potřebujete, aby vás GENESIS™ okamžitě proměnil v elektrárnu výkonu, síly, vytrvalosti a zažehl pumpu na otoky svalů jako nikdy předtím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje:

  • Extrakt ze skořice: GENESIS™ obsahuje vysoce účinný skořicový extrakt, který se velmi dobře vstřebává, aby odemkl skutečnou sílu skořice!
  • Extrakt z pískavice řecké: Tato tradiční indická bylina se používá po tisíce let a má dobře zdokumentovaný výkon a zdravotní přínosy.
  • Výtažek z borůvek: Tento extrakt jsme standardizovali na masivní 98% pterostilben. Tento antioxidant řídí účinek jídel bohatých na sacharidy.
  • ACTIGIN™: Hraje klíčovou roli ve složení GENESIS™, protože pozitivně ovlivňuje každou další složku. Dávkováno v dokonalém poměru.

Zvýšená absorpce pomáhá dosáhnout požadovaných výsledků S každým jídlem, které jíte, začínají ve vašem těle probíhat procesy, které přeměňují toto jídlo na palivo a stavební kameny. Čím efektivněji je vaše tělo schopno tento proces provést, tím více získáte z jídla, které jíte. Zvýšení vstřebávání živin nejenže znamená, že z každého jídla, které jíte, vytěžíte maximum. Znamená to také, že sacharidy a bílkoviny lze jíst ve větším množství, což vám poskytne více paliva pro urychlení vašeho pokroku. Velmi dobře to může být chybějící článek při odemykání požadovaných výsledků.

Dostaňte se na další úroveň GENESIS™ byl vyvinut tak, aby vháněl obrovské množství sacharidů a proteinů přímo do svalových buněk pro okamžité výsledky, které můžete vidět i cítit. Pouhá 1 kapsle před tréninkem je vše, co potřebujete, aby vás GENESIS™ okamžitě proměnil v elektrárnu výkonu, síly, vytrvalosti a zažehl pumpu na otoky svalů jako nikdy předtím. Ať už krájíte nebo vyrábíte objem, GENESIS™ funguje pokaždé a déle než 8 hodin. Efektivní vytváření ideálního okna před, během a po tréninku! Výkon začíná a končí u GENESIS™.

DEDICATED GENESIS™ je nejlepší produkt na planetě pro rozdělování živin. Navrženo pro zvýšení výkonu a vzhledu během několika minut, nikoli dnů! Přerozdělování živin. Zrychlete svůj pokrok.

Počet 50 tablet. Zásoba na 25 dní.

DOPORUČENÉ UŽITÍ: Užívejte 1 kapsli 30 minut před snídaní a 1 kapsli navíc 30 minut před večeří. DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ V Tréninkové dny: Užívejte 1 kapsli 30 minut před snídaní a 1 kapsli navíc 30 minut před posledním jídlem před tréninkem. GENESIS funguje nejlépe, když se užívá před jídlem bohatým na sacharidy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení