Dedicated Genesis

630 Kč
Skladem

GENESIS™ byl vyvinut tak, aby vháněl obrovské množství sacharidů a proteinů přímo do svalových buněk pro okamžité výsledky, které můžete vidět i cítit. Pouhá 1 kapsle před tréninkem je vše, co potřebujete, aby vás GENESIS™ okamžitě proměnil v elektrárnu výkonu, síly, vytrvalosti a zažehl pumpu na "výrobu" svalů jako nikdy předtím.

Specifkace produktu:

  • 50 tablet

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDICATED GENESIS™ je nejlepší produkt na planetě pro rozdělování živin. Navrženo pro zvýšení výkonu a vzhledu během několika minut, nikoli dnů! Přerozdělování živin. Zrychlete svůj pokrok.

Dostaňte se na další úroveň. GENESIS™ byl vyvinut tak, aby vháněl obrovské množství sacharidů a proteinů přímo do svalových buněk pro okamžité výsledky, které můžete vidět i cítit. Pouhá 1 kapsle před tréninkem je vše, co potřebujete, aby vás GENESIS™ okamžitě proměnil v elektrárnu výkonu, síly, vytrvalosti a zažehl pumpu na otoky svalů jako nikdy předtím. Ať už krájíte nebo vyrábíte objem, GENESIS™ funguje pokaždé a déle než 8 hodin. Efektivní vytváření ideálního okna před, během a po tréninku! Výkon začíná a končí u GENESIS™.

Zvýšená absorpce pomáhá dosáhnout požadovaných výsledků. S každým jídlem, které jíte, začínají ve vašem těle probíhat procesy, které přeměňují toto jídlo na palivo a stavební kameny. Čím efektivněji je vaše tělo schopno tento proces provést, tím více získáte z jídla, které jíte. Zvýšení vstřebávání živin nejenže znamená, že z každého jídla, které jíte, vytěžíte maximum. Znamená to také, že sacharidy a bílkoviny lze jíst ve větším množství, což vám poskytne více paliva pro urychlení vašeho pokroku. Velmi dobře to může být chybějící článek při odemykání požadovaných výsledků.

Produkt obsahuje:

  • Extrakt ze skořice: GENESIS™ obsahuje vysoce účinný skořicový extrakt, který se velmi dobře vstřebává, aby odemkl skutečnou sílu skořice!
  • Extrakt z pískavice řecké: Tato tradiční indická bylina se používá po tisíce let a má dobře zdokumentovaný výkon a zdravotní přínosy.
  • Výtažek z borůvek: Tento extrakt jsme standardizovali na masivní 98% pterostilben. Tento antioxidant řídí účinek jídel bohatých na sacharidy.
  • ACTIGIN™: Hraje klíčovou roli ve složení GENESIS™, protože pozitivně ovlivňuje každou další složku. Dávkováno v dokonalém poměru.

 

Doporučené užívání v tréninkové dny: 1 kapsli 30 minut před snídaní a 1 kapsli navíc 30 minut před posledním jídlem před tréninkem

Doporučené užívání v netrénikové dny: 1 kapsli 30 minut před snídaní a 1 kapsli navíc 30 minut před večeří

GENESIS funguje nejlépe, když se užívá před jídlem bohatým na sacharidy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: