Doprava a platba

Zakoupené zboží se vám vždy snažíme expedovat a dodat co nejrychleji. Připravili jsme více možností platby a dopravy, aby si každý mohl vybrat podle svých preferencí. 


Způsob dopravy:

Doručení na adresu
Zboží zasíláme přes společnost Zásilkovna,  která používá své partnerské dopravce jako DPD, Geis. a další, kteří doručí zboží až přímo k vašim dveřím. Po domluvě s dopravcem je možné i sobotní doručení zásilky. Cena dopravného je 119 Kč za odeslanou zásilku. Při nákupu nad 2 000 Kč v našem obchodě získáte DOPRAVU ZDARMA.

Zásilkovna - pobočka
Objednané zboží necháte zaslat na vybrané výdejní místo. Pobočku Zásilkovny můžete zvolit vždy přímo v košíku. Cena služby je 69 Kč a zaplatit můžete přímo na pobočce. Zboží je doručeno do 2 pracovních dnů, kde je zásilka uschována 7 kalendářních dní. Po domluvě s dopravcem může být tato lhůta prodloužena. Také při této dopravě můžete využít DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč.

Vyzvednutí v Pulse Fitness - Horní Počernice Praha
Přijďte si vyzvednout svoji  zásilku přímo k nám do Pulse Fitness Horní počernice! Kromě vyzvednutí zásilky si můžete zatrénovat v našem fitness cetru s posilovací zónou, funkční zónou i kardiem, nabízíme širokou nabídku skupinových lekcí a dalších zajímavých akcí, které byste neměli propásnout! Navíc u nás můžete vybrané suplementy ochutnat a vyzkoušet přímo při tréninku, vyzkoušet si naše oblečení a mnoho dalšího. 


Způsob platby:

Převodem
Po vytvoření objednávky vám na email přijdou informace s číslem bankovního účtu a variabilním symbolem. Částku za objednávku nám zasíláte předem na  účet vedený u FIO banky. Prosíme, abyste při platbě zkontrolovali správný variabilní symbol pro správné spárování platby s vaší objednávkou. 

Zrychlený bankovní převod
Nebaví Vás se přihlašovat do internetového bankovnictví a vyplňovsat variabilní symbol objednávky a číslo bankovního účtu? Nevadí i pro takové z Vás máme řešení. Zvolte při způsobu platby zrychlený bankovní převod, který zprostředkovává společnost Comgate, vyberte si Vaši banku a jednoduše přímo zaplaťte ze svého internetového bankovnictví. Variabilní symbol a číslo účtu máte již předvyplněné.

Platba Kartou
Zaplaťte Vaši objednávku jednoduše svou platební kartou Mastercard, nebo Visa. Platby kartou a jejich bezpečnost nám zprostředkovává společnost Comgate.