Enervit Liquid Gel with caffeine 60 ml

Není skladem Skladem Zvolte variantu

Blesková energie v koňské dávce pro maximalní využití vašeho potenciálu.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Dávka 60 ml (1 sáček) obsahuje 25 mg kofeinu. 100 ml produktu obsahuje 42 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Energetický tekutý gel (liquid gel) doplňující velkou dávku bleskové energie. Vhodný pro účinné povzbuzení výkonnosti díky ideální kombinaci rychlých sacharidů a dávce kofeinu.
Díky svému složení a kombinaci použitých sacharidů dodá bleskovou energii v koňské dávce, navíc povzbudí i díky kofeinu. Jde o nejrychleji dostupnou energii a v největším možném množství v sortimentu Enervitu.
Přednosti:

energetický gel obsahuje speciální směs maltodextrinu a fruktózy, které ve správném poměru a množství dokáží zlepšit využitelnost energie ze sacharidů
přispívají tak k optimálnímu využití svalového glykogenu při sportovním výkonu (oproti stejnému množství jen čisté glukózy)
praktický uzavíratelný obal umožňuje příjem energie rozdělit na více dávek v průběhu výkonu
obsahuje i kofein pro povzbuzení
Kdy a jak použít:

doba nástupu účinku je do 5 minut, doba účinku je 30 minut
energetický gel doporučujeme užívat v závěru závodu, v případě krize nebo před náročným úsekem
gel přijatý cca 30 minut před koncem závodu nabudí organizmus, oddálí únavu a „vyždíme“ poslední zbytky sil
v případě krize či náročného úseku je třeba po 20 minutách užít další energetický přípravek z důvodu vyrovnání hladiny krevního cukru, např. Enervit Gel
v závilosti na délce trvání a intenzitě námahy lze spotřebovat až 4 kusy  gelu (maximální dopourčená dávka)
lze také ředit vodou

Vitamin B1
0,33 mg (30 % RHP)
0,2 mg (18 % RHP)

Voda, maltodextrin (22,8 %*), fruktóza (17 %*), kyselina citrónová, aroma, vitamin B1 (thiamin), kofein (0,035 %).
*procentuální vyjádření v g/100 g (100 g = 85 ml)
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Dávka 60 ml (1 sáček) obsahuje 25 mg kofeinu. 100 ml produktu obsahuje 42 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek pro sportovce. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladovat v suchu a chladnu. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Kategorie: Energetické nápoje
Hmotnost/Objem: 1 - 99 g (ml)
Forma: gel
Kategorie: stimulanty a energizéry