Extrifit Amigo 300 cps

579 Kč
Skladem
Extrifit® vyvinul naprosto unikátní produkt. De facto se jedná o lidský sval v kapslích! Jestliže chcete budovat svalovou hmotu, je naprosto nezbytné, dodat svalu všechny aminokyseliny, ze kterých se sval skládá. A to ve stejném poměru, jako jsou zastoupeny ve svalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svalová bílkovina je složena z 18 hlavních aminokyselin. Tyto aminokyseliny mají přesně daný poměr. Některé jsou ve svalu zastoupeny více, jiné méně. Avšak žádná nesmí chybět! A žádná nesmí naopak vyčnívat nad fyziologický poměr. Bez zajištění této jednoduché podmínky Vám sval prostě nevyroste.
Co v Extrifitu udělali? Vzali bílkovinu lidského svalu (její aminospektrum) a vytvořili její přesnou kopii. Všechny aminokyseliny  navážili jednu po druhé a ve stejném poměru tak, jak jsou zastoupeny v lidském svalu a dali je do kapsle. Vzniklo Amigo - lidská svalová bílkovina v kapslích!
Proto najdete na obalu hesla jako:

muscle copy (kopie svalu)
muscle amino analogy (shodné zastoupení aminokyselin jako ve svalu)
 human muscle (lidský sval)
Jistě, ihned po tréninku vzrůstá deficit BCAA a glutaminu. Po tréninku, nejlépe hned v šatně dávkujte ideálně naše gelová BCAA GT+, kdy v jediném sáčku je 5000 mg BCAA a 5000 mg glutaminu. ALE už za 30 minut po cvičení a také dopoledne a večer a ve dnech bez tréninku dávkujte Amigo!
Jednoduše „nalijte“ do Vašich svalů to samé, z čeho jsou svaly složené. Jinak Vám ani nevyrostou, ani neztvrdnou. Amigo je samozřejmě kompletně free form (složeno výhradně z jednotlivých volných aminokyselin). Nemá poměr aminokyselin jako mléko (ze kterých jsou proteinové nápoje) ani jako rýže nebo brambory, ani jako hovězí steak. Amigo má poměr aminokyselin takový, jaký je v lidském svalu. Zkrátka muscle copy.
Pokud budete užívat Amigo, dodávka volných aminokyselin zajistí svalovým receptorům přesně to, co potřebují pro růst. Tedy muscle amino analogy. V Amigo není nic navíc, nic nechybí, nic není v nepoměru. Amigo = sval (svalová bílkovina). Pokud není poměr jednotlivých aminokyselin vyvážený (když je jiný než v lidské svalové bílkovině), tak např. nepoměrně nízký obsah některé z aminokyselin může zapříčinit malé využití i ostatních aminokyselin a snížit tak celkový účinek produktu. To se Vám s Amigo nestane.
Jedna kapsle obsahuje 1000 mg volných aminokyselin (free form) pro velmi přesné dávkování. Vše se Vám snažíme zjednodušit, proto co kapsle, to gram svalových aminokyselin!
Maximální efekt produktu Amigo zajišťuje právě jeho kapslovaná forma. Kapsle je výborně a rychle stravitelná a neobsahuje žádná těžká pojiva (jako některé tabletované výrobky na trhu). Rychlá stravitelnost kapslové formy je tedy pro vstřebatelnost aminokyselin ZÁSADNÍ! Extrifit kapsle je potištěna logem Extrifit® a barvivo potisku je přírodní. Amigo vyrábí na vlastních technologiích, ve výrobních halách v České republice.
Produkt Amigo je určen pro nabírání libové svalové hmoty bez tuku a k zabránění katabolizace při náročném tréninku či rýsovací dietě. Je vhodné jak pro ty, kdo chtějí nabrat svalovou hmotu, tak pro ty, kdo chtějí tvarovat svou postavu a minimalizovat množství podkožního tuku. Amigo neobsahuje ŽÁDNÝ CUKR ANI TUK!
Doporučené dávkování:
Užívejte 5 kapslí Amigo denně v závislosti na Vaší tělesné hmotnosti, pohybové aktivitě a výživovém režimu. Svou denní dávku rozdělte na tři části a přijímejte ráno, v poledne a večer. V den tréninku pak jednu dávku cca 30 minut po zátěži.
Tabulka nutričních hodnot:
Průměrný obsah energie a živin:
1 cps
5 cps

Energetická hodnota
14 kJ / 3 kcal
72 kJ / 17 kcal

Tuky
0 g
0 g

- z toho nasycené mastné kyseliny
0 g
0 g

Sacharidy
0 g
0 g

- z toho cukry
0 g
0 g

Vláknina
0 g
0 g

Bílkoviny
0,15 g
0,7 g

Sůl
0 g
0 gObsah volných aminokyselin:
1 cps
5 cps

Glutamin
149 mg
745 mg

Lysin
87 mg
435 mg

Leucin
82 mg
411 mg

Kyselina asparagová
82 mg
409 mg

Arginin
68 mg
340 mg

Alanin
67 mg
334 mg

Valin
57 mg
283 mg

Serin
52 mg
259 mg

Glycin
52 mg
258 mg

Prolin
51 mg
254 mg

Isoleucin
49 mg
242 mg

Threonin
48 mg
238 mg

Fenylalanin
46 mg
229 mg

Tyrosin
32 mg
158 mg

Histidin
29 mg
143 mg

Methionin
26 mg
130 mg

Cystein
15 mg
75 mg

Triptofan
12 mg
58 mg

Celkem volných aminokyselin
1 000 mg
5 000 mg

počet ks v balení
celková hmotnost obsahu v 1 balení produktu v g

300
360,60
Složení:

L-glutamin, L-lysin HCl, L-leucin, kyselina asparagová, L-arginin, L-alanin, L-valin, L-serin, L-glycin, L-prolin, L-isoleucin, L-threonin, L-fenylalanin, L-tyrosin, L-histidin, L-methionin, L-cystein, L-tryptofan
přídatné látky: kapsle (želatina, minerální barvivo oxid železitý, přírodní lešticí látka šelak), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (stearan hořečnatý)
Upozornění:
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Forma: kapsle
Kategorie: aminokyseliny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: