Extrifit Beauty Fuel 90 cps

499 Kč
Skladem
BEAUTYFUEL® je exkluzivním produktem firmy Extrifit. Obsahuje speciálně sestavený komplex látek zaměřených na vaši pleť, vlasy a nehty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEAUTYFUEL® je exkluzivním produktem firmy Extrifit. Obsahuje speciálně sestavený komplex látek zaměřených na vaši pleť, vlasy a nehty.
Ačkoliv je většina našich produktů určena především pro podporu sportovního výkonu, regenerace a nárůst či kvalitu svalové hmoty, dobře víme, že součástí celkového vzhledu je právě kvalita pleti, vlasů a nehtů. Pryč jsou doby, kdy na podobných věcech záleželo pouze ženám! Tento náš produkt je určen pro ženy i pro muže!
Jedná se o multikomponentní doplněk stravy obsahující kombinaci rybího kolagenu, sodné soli kyseliny hyaluronové, aminokyseliny methioninu, extraktů z ginkgo biloba a chaluhy bublinaté, vitamínů skupiny B a komplexu minerálů selenu, zinku a mědi v jejich nejlépe vstřebatelných a využitelných formách. A to vše v kapslích pro dobrou stravitelnost a vstřebatelnost, bez zbytečných pojiv. V denní dávce 4 kapsle je obsaženo 100 % referenční hodnoty příjmu (dříve doporučení denní dávka) vitamínů a minerálů obsažených v produktu BEAUTYFUEL®.
Účinky jednotlivých složek BEAUTYFUEL® se neomezují pouze na pleť, vlasy a nehty, jsou daleko komplexnější – viz výčet účinků níže.
Co je BEAUTYFUEL®?
BEAUTYFUEL® je synonymum pro:

zdravím zářící pleť 
dravé a kvalitní vlasy 
zdravé a pevné nehty
Kdo by si něco podobného nepřál? 

BEAUTYFUEL® JE SVÝM SLOŽENÍM ZCELA VYJÍMEČNÝ!
BEAUTYFUEL® JE MIMOŘÁDNĚ SILNÝ A ÚČINNÝ! 
BEAUTYFUEL® JE VŮBEC NEJKVALITNĚJŠÍ PRODUKT, URČENÝ PRO KVALITU A ZDRAVÍ PLETI, VLASŮ A NEHTŮ!
Jaké jsou a jak působí hlavní účinné látky obsažené v produktu BEAUTYFUEL®?

Kolagen rybího původu – zdroj kolagenu jako základní složky pojivových tkání s vysokou biologickou dostupností.
L-methionin – esenciální aminokyselina, významná pro řadu procesů v lidském těle. V produktu určeném pro zlepšení kvality pleti, vlasů a nehtů nesmí methionin nikdy chybět! V BEAUTYFUEL® je obsažena vysoká denní dávka 500 mg L-methioninu (ve 4 cps)!
Kyselina hyaluronová (sodná sůl) – významná stavební složka pojivové tkáně. V BEAUTYFUEL® je celých 200 mg kyseliny hyaluronové ve formě její sodné soli v denní dávce 4 cps!
Inositol – zásadní stavební prvek fosfolipidů a biomolekul v lidském těle.
Extrakt z chaluhy bublinatá (kelp) – přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a snižuje chuť k jídlu, podporuje normální činnost štítné žlázy a funkci hormonálního systému.
Extrakt z Ginkgo biloba – přispívá k duševní rovnováze, podporuje kognitivní funkce, podporuje mikrocirkulaci krevního systému a působí jako antioxidant.
Vitamíny obsažené v BEAUTYFUEL®:

Thiamin – přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, přispívá k normální činnosti srdce.
Riboflavin – přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic a pokožky, přispívá k udržení normálních červených krvinek a k normálnímu metabolismu železa, přispívá k udržení normálního stavu zraku a k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. 
Niacin – přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, přispívá k udržení normálního stavu sliznic a pokožky a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Biotin – přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, přispívá k normálnímu metabolismu makroživin, k udržení normálního stavu sliznic a k udržení normálního stavu pokožky. 
Kyselina pantothenová – přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti. 
Pyridoxin – přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, přispívá k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity. 
Kyselina listová – přispívá k normální syntéze aminokyselin, k normální krvetvorbě a k normálnímu metabolismu homocysteinu, přispívá k normální psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk. 
Kobalamin – přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, přispívá k normální tvorbě červených krvinek a k normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk.
Minerály (všechny v TOP! chelátových vazbách!) obsažené v BEAUTYFUEL®:

Selen – přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti štítné žlázy, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. 
Zinek - přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, k normálnímu metabolismu sacharidů, mastných kyselin a makroživin, přispívá k normální syntéze bílkovin a k normálnímu metabolismu vitaminu A, přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální syntéze DNA a k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky, přispívá k udržení normálního stavu zraku, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a podílí se na procesu dělení buněk.
Měď – přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální pigmentaci vlasů a pokožky, k normálnímu přenosu železa v těle a k normální funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
JIŽ PO UŽITÍ JEDINÉHO BALENÍ BEAUTYFUEL® 90 cps ZAZNAMENÁTE ÚČINEK NA VAŠI PLEŤ, NEHTY A VLASY!
Doporučené dávkování:

užívejte 2-4 kapsle denně
denní dávku rozložte v průběhu dne, zapijte dostatečným množstvím tekutiny
počet denních dávek v jednom balení: cca 22-45
Tabulka nutričních hodnot:Průměrný obsah energie a živin:
1 cps

Energetická hodnota
17 kJ / 4 kcal

Tuky
0 g

- z toho nasycené mastné kyseliny
0 g

Sacharidy
0 g

- z toho cukry
0 g

Vláknina
0 g

Bílkoviny
0,9 g

Sůl
0,01 gObsah účinných látek:
2 cps
3 cps
4 cps

Peptidy rybího kolagenu
1500 mg
2250 mg
3000 mg

L-methionin
250 mg
375 mg
500 mg

Kyselina hyaluronová (sodná sůl)
100 mg
150 mg
200 mg

Extrakt z ginkgo biloba (obsah flavonoglykosidů 24 %, obsah terpenolaktonů 6 %)
5 mg
7,5 mg
10 mg

Extrakt z chaluhy bublinaté (kelp) 10:1
10 mg
15 mg
20 mg

Inositol
15 mg
22,5 mg
30 mgVitamin and Mineral Complex
2 cps (% RHP)
3 cps (% RHP)
4 cps (% RHP)

Vitamín B1 (zdroj: thiamin mononitrát)
0,55 mg (50 %)
0,825 mg (75 %)
1,1 mg (100 %)

Vitamín B2 (riboflavin)
0,7 mg (50 %)
1,05 mg (75 %)
1,4 mg (100 %)

Vitamín B3 (zdroj: nikotinamid)
8 mg (50 %)
12 mg (75 %)
16 mg (100 %)

Vitamín B5 (zdroj: D-pantothenát vápenatý)
3 mg (50 %)
4,5 mg (75 %)
6 mg (100 %)

Vitamín B6 (zdroj: pyridoxin HCl)
0,7 mg (50 %)
1,05 mg (75 %)
1,4 mg (100 %)

Vitamín B7 (biotin)
25 mcg (50 %)
37,5 mcg (75 %)
50 mcg (100 %)

Kyselina listová (zdroj: pteroylmonoglutamová kyselina)
100 mcg (50 %)
150 mcg (75 %)
200 mcg (100 %)

Vitamín B12 (zdroj: kyanokobalamin)
1,25 mcg (50 %)
1,875 mcg (75 %)
2,5 mcg (100 %)

Zinek (zdroj: bisglycinát zinečnatý)
5 mg (50 %)
7,5 mg (75 %)
10 mg (100 %)

Selen (zdroj: selenomethionin)
27,5 mcg (50 %)
41,3 mcg (75 %)
55 mcg (100 %)

Měď (zdroj: bisglycinát měďnatý)
0,5 mg (50 %)
0,75 mg (75 %)
1 mg (100 %)

RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)


počet ks v balení
celková hmotnost obsahu v 1 balení produktu v g

90
121
Složení:

Peptidy rybího kolagenu, L-methionin, kyselina hyaluronová (sodná sůl), bisglycinát zinečnatý, inositol, extrakt z chaluhy bublinaté (kelp) 10:1, nikotinamid, selenomethionin, extrakt z ginkgo biloba (obsah flavonoglykosidů 24 %, obsah terpenolaktonů 6 %), kyselina D-pantothenová, bisglycinát měďnatý, riboflavin, pyridoxin HCl, thiamin mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin
Přídatné látky: kapsle (želatina, minerální barvivo: oxid železitý, přírodní leštící látka: šelak), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (stearan hořečnatý), nosič: maltodextrin
Upozornění:
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Kvůli obsahu Ginkgo biloba může snižovat srážlivost krve. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Upozornění pro alergiky: výrobek obsahuje surovinu pocházející z ryb

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty
Forma: kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: