Indiana Jerky Turkey 90 g original

203 Kč
Skladem
Pro sportovce nebo zdatného výletníka není zdravější, rychlejší a výživnější svačinky než sáček Indiana Jerky z krůtího sušeného masa. Je to lehká, na dotek nemastná pochoutka, která obsahuje 46 % proteinů a jen minimum tuku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jerky obecně označuje syrové maso, ze kterého je odstraněn tuk a následně je nakrájeno a vysušeno. Indiana Jerky jako takové pak náš náčelník vyrábí podle starých indiánských receptur. Indiana Jerky jsou tence nakrájené plátky libového masa, dále marinované, sušené a zauzené. Sušení probíhá několik hodin tak, aby si výchozí surovina zachovala jak přirozenou chuť masa, tak svou šťavnatost a pružnost. Pro sportovce nebo zdatného výletníka není zdravější, rychlejší a výživnější svačinky než sáček Indiana Jerky. Je to lehká, na dotek nemastná pochoutka, která obsahuje vysoké množství proteinů a jen minimum tuku. Pro výrobu byl zvolen závod, jež splňuje nejpřísnější hygienické normy.
Přednosti:

vysoký obsah bílkovin
nízký obsah tuku
minimum cukru
bez lepku
bez přidaných glutamátů
sůl z mrtvého moře
100 g výrobku je vyrobeno z 225 g krůtího masa
Tabulka nutričních hodnot:

25 g
100 g

Energetická hodnota
267
1066

Energetická hodnota
63
252

Tuky
1,4 g
5,7 g

z toho nasycené kyseliny
0,4 g
1,5 g

Sacharidy
1,1 g

4,5 g

z toho cukry

< 0,5 g

< 0,5 g

Bílkoviny
12 g
46 g

Sůl
1,10 g
4,20 g
Složení:
Krůží maso, jedlá sůl, mořská sůl 0,2 %, bílkovinný sojový hydrolyzát, kvasnicový extrakt, kvasnýž vinný ocet, pepř, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant: dusitan sodný.
Upozornění:
Doporučené skladovací teploty jsou +5 až +30 °C. Minimální doba trvanlivosti 12 měsíců.  Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu. Po otevření spotřebujte do 72 hodin. Případný bílý povlak na výrobku není na závadu jakosti. Absorbér kyslíku uvnitř obalu není určen ke konzumaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)
Kategorie: sušená masa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: