Kevin Levrone Levro Test 120 tbl + 120 tbl

639 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…
LevroTest je inovativní, dvoufázový booster, který má stimulační vliv na zvyšování hladiny nejsilnějšího mužského hormonu ve dne i v noci. Levro TEST je unikátní dvoufázová formule, zodpovědná za stimulaci anabolických procesů a zvyšování hladiny nejsilnějšího mužského hormonu po 24 hodin denně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LEVRO TEST DAY FORMULA - AM
Do složení tzv. denní formule LevroTestu byly zakompovány speciálně vybrané složky s cílem dodat organismu energii během nejnáročnějšího fyzického i duševního vypětí a navíc aktivizovat mechanismy vedoucí k zvýšené produkci nejsilnějšího mužského hormonu.
Kyselina D-asparagová, obsažená v přípravku, je podle vědeckých studií činitelem způsobujícím nárůst množství luteinizačního hormonu, který se váže na receptory umístěné na Leydigových buňkách ve varlatech. Následuje intenzivní syntéza cyklického adenosinmonofosfátu (cAMP) a odtržení postranního řetězce molekuly cholesterolu. Tento proces je klíčový pro tvorbu nejsilnějšího mužského hormonu (steroidogeneze). V roce 2010 provedli neapolští vědci výzkum, při kterém podávali jedné skupině mužů kyselinu D-asparagovou a pozorovali u nich o 40% větší hladinu nejsilnějšího mužského hormonu než u skupiny, které bylo podáváno placebo.
Složení denní formule je obohaceno i extraktem z kořene Rozchodnice růžové (Rhodiola Rosea), které je přisuzován adaptogenní vliv, tedy schopnost organismu vypořádat se s náhlými změnami vnitřního prostředí a eliminovat negativní působení stresových situací. Účinky rozchodnice růžové jsou ještě dodatečně umocněny resveratrolem obsaženém v extraktu z křídlatky japonské.
V denní formuli LevroTEST nechybí ani příslušné vitamíny. Jak vykazují výsledky studií, suplementace vitamínu D má pozitivní vliv na zvyšování hladiny nejsilnějšího mužského hormonu a vitamíny skupiny B pomáhají k normálnímu fungování nervového systému.
 
LEVRO TEST NIGHT FORMULA - PM
LevroTEST představuje také velmi pokročilou noční formuli, která byla navržena a vyrobena za účelem aktivizace tvorby nejsilnějšího mužského hormonu i během nočního spánku. Mezi složkami této noční formule najdete extrakt z pískavice řecké seno a kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), které jsou podle studií aktivátory prudkého zvýšení tvorby přirozeného nejsilnějšího mužského hormonu.
Kombinace hořčíku, vitamínu B 6 a zinku plní funkci ZMA, což je složení podporující kvalitu spánku a možnosti regenerace. Kromě toho je suplementace hořčíku důležitá pro omezení nerovnováhy nervových a svalových kontrakcí s odpovídajícím vlivem na normální fungování práce svalové soustavy – prevence proti svalovým křečím. Hořčík umožňuje současnou stimulaci obranných mechanismů organismu, mimo jiné tím, že stimuluje tvorbu protilátek a fagocytózy (schopnost buněk pohlcovat pevné částice), což vede ke snížení zánětlivosti, zabránění anafylaktickému šoku (alergická reakce na např. hmyzí bodnutí či štípnutí) nebo negativním účinkům stresu.
Dvoufázová suplementace LevroTestu je ukazuje na budoucnost boosterů zaměřených na nejsilnější mužský hormon. Díky LevroTESTU bude tvůj organismus produkovat nejsilnější mužský hormon ve dne i v noci - 24 hodin denně.
Doporučené dávkování:
Levro Test Day Formula - AM

berte 4 kapsle denně (2 ráno, 1 během dne a 1 před tréninkem)
nepřekračujte doporučenou denní dávku
Levro Test Night Formula - PM

berte 4 kapsle denně před spaním a zapijte dostatečným množstvím vody
nepřekračujte doporučenou denní dávku
Tabulka nutričních hodnot:
Levro Test Day Formula - AM
5 tbl (% RHP)

D-asparagová kyselina
3120 mg

Extrakt z Rhodiola rosea
100 mg

- z toho rosavinů 3 %
3 mg

- z toho salidrosidů 1 %
1 mg

Extrakt z Polygonum cuspidatum
100 mg

- z toho resveratrolu 50 %
50 mg

Vitamín B6
2 mg (143 %)

Kyselina listová
400 mcg (200 %)

Vitamín B12
6 mcg (240 %)

Vitamín D
25 mcg (1000 IU), (500 %)
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)IU - mezinárodní jednotka vyjadřující obsah učinné látky
Levro Test Night Formula - PM

4 tbl

Extrakt z fenugreek
1100 mg

Extrakt z Tribulus terrestris
1000 mg

- z toho saponinů
900 mg

Vitamín B6
10 mg (714 %)

Zinek
15 mg (150 %)

Hořčík
90 mg (24 %)
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
Složení:
Levro Test Day Formula - AM
Kyselina D-asparagová (DAA), plniva (E460(i), E341), maltodextrin, pojiva (E464, E422), protispékavé látky (E470b, E551, E553b), extrakt z kořene rhodiola rosea (Rhodiola rosea L. .; 3 % rosavinů, 1 % salidrosidů), extrakt z kořene křídlatky japonské (Fallopia japonica (Houtt). Ronse Dec.; 50 % resveratrol), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamin), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), stabilizátor (E1202), leštící látka (E1521).
Levro Test Night Formula - PM
Komplex extraktů [extrakt ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.), extrakt z plodů Tribulus terrestris L. (90 % saponinů)], plniva (E460(i), E341), maltodextrin, hořečnaté soli kyseliny citrónové, protispékavé látky (E470b, E551, E553b), stabilizátory (E1201, E1202), síran zinečnatý, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), pojivo (E464), leštící látka (E1521), barviva (E102*, E129*, E150b, E153).
* E102, E129: může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.
Upozornění:
Nepužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Je doporučena zdravá strava a zdravý životní styl. Udržujte mimo dosah malých dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před slunečním zářením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní produkty pro podporu testosteronu
Kategorie: anabolizéry
Forma: tablety
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: