NERO Food Fat Burner Extreme Strong Premium 90 cps

Komplexní spalovač, jehož jedinečné složení není koncipováno pouze na spalování tuku, zároveň zrychluje metabolismus a snižuje vstřebávání tuků a sacharidů z potravy

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (3 kapsle) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Spalovač tuků Nero Fat Burner Extreme Strong patří mezi komplexní spalovače tuků vhodný pro muže a ženy, který je extrémně silný. Je ve formě snadno polykatelných kapslí. Spalovač obsahuje 8 vědecky ověřených látek. Složení a poměry jsou navrženy tak, aby spalovač působil nejefektivněji a měl největší účinky.
Unikátní Nero Fat Burner Extreme Strong. Přes 8 měsíců vývoje, klinického testování a schvalování. Jeho jedinečné složení není koncipováno pouze na spalování tuku, zároveň zrychluje metabolismus a snižuje vstřebávání tuků a sacharidů z potravy. Jedná se o nejúčinnější a nejlepší spalovač tuků pro muže i ženy. Síla jeho účinnosti spočívá ve vyvážené kombinaci látek s různým způsobem působení na redukci podkožního tuku. Užívá se 1 kapsle ráno před snídaní a zbývající 2 kapsle během odpoledne. Pokud sportujete, tak 30 až 60 minut před tréninkem. Pro dosažení maximálního efektu není potřeba užívat další podpůrné preparáty, avšak bez adekvátní úpravy stravy se neobejdete.
Spalovač tuků Nero Fat Burner Premium - spalovač s unikátním složením
Nepropagujeme nereálná tvrzení o tom, že s naším spalovačem zhubnete 10 kilogramů za měsíc, ani nepodporujeme mylnou představu, že stačí užívat spalovač třikrát denně a pasivně sledovat televizi, abyste dosáhli redukce váhy. Co však můžeme s jistotou slíbit, je, že náš spalovač zrychlí metabolismus, zlepší prokrvení a celkově vás povzbudí k větší fyzické aktivitě. Tím zvýšíte svou energii, spálíte více tuků a dosáhnete efektivnějšího hubnutí. Je však důležité si uvědomit, že klíčovým faktorem pro úspěch při hubnutí je správně sestavený jídelníček, který dodržuje kalorický deficit.
Věnovali jsme mimořádnou pozornost výběru účinných složek, abychom minimalizovali nežádoucí vedlejší účinky, které mohou nastat v důsledku kombinace jednotlivých látek. Současně jsme dbali na dosažení co největší účinnosti. Navíc jsme se rozhodli přejít od syntetických látek k přírodní alternativě, která je využívána.
Nejlepší reference? Výsledky!
Hubnutí a dosažení ideální váhy jsou cíle, které mnoho mužů a žen sleduje s nadšením. Při hledání způsobů, jak zhubnout, se mnoho jedinců obrací k různým prostředkům a doplňkům stravy, jako je spalovač tuků Nero Fat Burner Extreme Strong - je navržen s cílem podpořit spalování tuků, zvýšit energetický metabolismus a potlačit chuť k jídlu. Zde se podíváme na to, jaké výsledky lze očekávat při používání spalovače tuků a jak přispěje k redukci váhy.

Zvýšená energetická hladina:
Jedním z hlavních přínosů používání spalovače tuků Nero Fat Burner Extreme Strong je zvýšená energetická hladina. S vyšší energií můžete cvičit intenzivněji a efektivněji spalovat kalorie, čímž přispíváte k dosažení hubnutí.

Zlepšený metabolismus:
Spalovače tuků Nero Fat Burner Extreme Strong může také přispět k zlepšení metabolismu. Účinné látky obsažené v Nero Fat Burner Extreme Strong mohou podpořit termogenezi, což je proces, při kterém se tělo stává schopným spalovat více kalorií i v klidovém stavu. Zvýšený metabolismus napomáhá tělu efektivněji spalovat tuky a podporuje celkovou ztrátu váhy.

Potlačení chuti k jídlu:
Dalším přínosem spalovačů tuků Nero Fat Burner Premium je jejich schopnost potlačit chuť k jídlu. Některé složky mohou působit jako přirozená regulace chuti k jídlu, což vám pomůže snížit příjem kalorií a udržet se ve stanoveném kalorickém deficitu. Potlačení chuti k jídlu je klíčové pro úspěšné hubnutí.

Spalování tuků:
Samozřejmě, hlavním cílem používání spalovače tuků Nero Fat Burner Extreme Strong je podpořit spalování tuků. Účinné látky obsažené mohou pomoci zvýšit lipolýzu, což je proces rozkladu tukových buněk a uvolňování tuků do krevního oběhu. Tímto způsobem může spalovač tuků přispět k efektivnímu snižování tělesného tuku.

Balení 90 kapslí vystačí na 1 měsíc pravidelného užívání.

doporučená denní dávka činí 3 kapsle, nesmí se překročit
užívá se 1 kapsle ráno před snídaní a zbývající 2 kapsle během odpoledne
pokud sportujete, tak 30 až 60 minut před tréninkem

Garcinia Cambogia, extrakt z plodů, 60 % HCA

Extrakt zeleného čaje z listů Camelia senensis, 95 % polyfenolů

66,67 mg

L-Karnitin tartrát

Synefrin extrakt z kůry Citrus aurantium
6,67 mg

Extrakt z černého pepře, extrakt z plodů Piper nigrum, 95 % piperinu

L-Fenylalanin

Extrakt ze zelené kávy, extrakt z plodů Coffee arabica, 50 % kyseliny chlorogenové
3,5 mg
10,5 mg
Složení: Garcinia kambodžská extrakt z plodů Garcinia cambogia 60 % HCA, Extrakt zeleného čaje z listů Camelia sinensis 95 % polyfenolů, L-karnitin tartrát, Kofein, Synefrin extrakt z kůry Citrus aurantium, Extrakt z černého pepře extrakt z plodů Piper nigrum 95 % piperinu, L-fenylalanin, Extrakt zelené kávy extrakt z plodů Coffee arabica 50 % kyseliny chlorogenové, nosič: maltodextrin, protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, hořečnaté soli mastných kyselin, želatinová tobolka
Upozornění:Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (3 kapsle) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte nejvyšší denní dávku. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25 °C.

Kategorie: Komplexní (spalovače tuků)
Kategorie: spalovače