NERO Vitamin D3 2000 IU 60 tbl

Vitamin D pro Vaši zdravou imunitu.

Vitamin D pro Vaši zdravou imunitu. Vitamin D3 (cholecalciferol) vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Je důležitý nejen pro děti v období růstu, ale i pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou. Doporučuje se také doplňovat osobám s nadváhou a obezitou, těhotným, kojícím ženám a lidem žijícím ve znečištěném životním a pracovním prostředí. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu, přispívá k udržení normálního stavu kostí, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k udržení normální činnosti svalů.
Zakoupením přispějete 5 Kč na podporu sportovních aktivit hendikepovaných sportovců.

doporučuje se užívat 1 tabletu jedenkrát obden
maximální denní povolená dávka je 1/2 tablety

1 tbl (% RHP)

D3 (cholecalciferol)
50 mcg 2000 IU (1000 %)
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)IU - mezinárodní jednotka vyjadřující obsah učinné látky
Složení: Vitamin D3 (Cholecalciferol), nosič: mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, talek.
Upozornění:Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25 °C.

Kategorie: D
Forma: tablety