Scitec Nutrition Beta Alanine 150 cps

399 Kč
Skladem
Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, kterou svalové buňky využívají k syntéze karnozinu. Karnosin se ve vysoké koncentraci nachází v kosterním svalstvu, z toho v první řadě v nejsilnějších svalových vláknech 2. typu, se schopností rychlé kontrakce. Zvyšování hladiny karnosinu pomocí doplňků výživy je v kruhu informovaných atletů a kulturistů stále oblíbenější praxí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beta-alanin formule nezpůsobuje zbytečné přibírání na váze ani otok, samozřejmě neobsahuje stimulanty ani zakázané látky!
Doporučené dávkování:
Denně se doporučuje konzumace 5 ks Beta Alanine kapslí v průběhu dne, v rovnoměrně rozdělených dávkách. Pro přesný výpočet dávky se doporučuje 50 mg na každý kilogram tělesné hmotnosti, proto konzumaci jednotlivých 800mg kapslí rozdělte tak, aby se hodnota množství Beta Alanine přibližovala co nejblíže k požadovanému množství.
Tabulka nutričních hodnot:
5 cps

Beta-Alanin
4000 mg
Složení:
Beta alanin, hovězí želatina, látka zabraňující hrudkování a spékání: stearát hořečnatý; barvivo: dioxid titaničitý, oxid černého železa, Čerň BN
Upozornění:
Denní doporučenou dávku nepřekračujte! Produkt není náhradou pestré stravy ani zdravého životního stylu. Skladujte mimo dosah dětí! Beta Alanine může způsobovat na povrchu pokožky dočasné svědění! Informace pro alergiky: Produkt byl vyroben v provozu se zpracováváním mléčné, sójové a vaječné bílkoviny, lepku a také ořechů!
Balení 150 kapslí – 30 dávek

Doplňkové parametry

Kategorie: Beta-alanin
Forma: kapsle
Kategorie: aminokyseliny
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: