Scitec Nutrition Lecithin 100 cps

Přírodní sójový lecitin.

Scitec Lecithin 100 kapslí od značky Scitec Nutrition je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí pro svůj organismus ty nejlepší zdravé živiny pro každodenní doplnění makroživin, vitamínu minerálů. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA. Mrkněte také na náš výprodej skladových zásob a doplňte si zásoby doplňků stravy se slevami až 35%.

Scitec Lecithin 100 kapslí

• Přírodní sójový lecitin.
  • Fosfolipid, jehož hlavními složkami jsou mastné kyseliny, cholin a inositol, obě sloučeniny zabraňují usazování tuků v játrech.
  • Cholin je jednou ze složek neurotransmiterů a to konkrétně acetylcholinu, který zlepšuje paměť. Inositol, podobně jako cholin, sehrává úlohu při přenose signálů v nervovém systému. Obě sloučeniny zabraňují usazování tuků v játrech, a proto je příjem lecitinu obsahujícího cholin a inositol prospěšný v prevenci proti ukládání tuku v játrech. Tento vliv snižuje výskyt negativných efektů při procese mohutného zvětšování svalstva.
  • Lecitin sehrává důležitou úlohu i při prevenci proti arterioskleróze.
  • Nezbytný pro činnost mozkových buněk.
  • Blahodárně ovlivňuje paměť a jiné mozkové funkce.
  • Pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu a tuku v organismu.
  • Chrání játra před zvýšeným ukládáním tuků.
  • Ovlivňuje příznivě kvalitu pokožky.

• Užívejte 1 kapsli denně nejlépe s jídlem.
  • Každá jedna gelová kapsle lecitinu obsahuje 1200 mg přírodního lecitinu ze sóji.

Obsah 1 kapsle
Sojový lecitin 1200 mg
- z toho fosfatidylinositol 108 mg
- z toho fosfatidylcholin 168 mg
Kyselina linolová 642 mg

• Sójový lecitin, hovězí želatina, zvlhčovadlo: glycerin, emulgátor: sojový olej, voda.

• Doplněk stravy.
  • Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu!
  • Skladujte mimo dosah dětí!
  • Produkt může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec, lepku, arašídů, lískových oříšků, ryb, a také mořských plodů!

Výrobce: Scitec Nutrition UK Limited, 6 st. Andrew Street, EC4A3AE London, United Kingdom

Kategorie: Lecitin
Kapsle: 100 ks