Scitec Nutrition Mega HMB 90 cps

449 Kč
Skladem

Mega HMB od firmy SCITEC!

900 mg beta-hydroxy beta-methylbutyrátu v každé kapsli

Detailní informace

Detailní popis produktu

Scitec Mega HMB 90 kapslí

Každá kapsle obsahuje 900 mg beta-hydroxy beta-methylbutyrátu.
MEGA HMB obsahuje téměř dvojnásobné množství účinných látek, než kapsle HMB. HMB, beta hydroxy beta-methylbutyrát, esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), metabolit leucinu, se denně vytváří v lidském těle v množství 0.2-0.4 gramů. Ve vědeckých výzkumech pracují v průměru se 3-gramovou denní dávkou. Leucin je také samostatně, jako aminokyselina pro kulturisty, stále populárnější účinnou látkou.
Výhody HMB jsou následující: nezpůsobuje vázání tuku a vody, není stimulantem, a nemá hormonální účinky. Tento produkt byl vyvinut pro sportovce, a lze jej použít jak mimo sezónu, tak i během soutěžní přípravy. HMB je vhodné pro dlouhodobé, soustavné užívání.

HMB (beta-hydroxy-beta-metylbutyrát) je metabolit aminokyseliny nazývané leucin. HMB se navzájem výborně doplňuje s kreatinem.

Doporučené dávkování

  • Berte 1 kapsli 3× denně nejlépe s jídlem.

Nutriční informace

1 kapsle (1 dávka)
ß-hydroxy ß-metylbutyrát 900 mg

Složení

  • Beta-hydroxy beta-methylbutyrát vápenatý 82 %, obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátory kyselosti (hydroxid amonný, hydroxid draselný)], protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin)

Informace

  • Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, celer, korýše, ryby, měkkýše, oxid siřičitý a potraviny obsahující ořechy.
  • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nenahrazují vyváženou výživu a zdravý životní styl! Produkt skladujte těsně uzavřený, na chladném a suchém místě.

Výrobce: Scitec Nutrition UK Limited, 6 st. Andrew Street, EC4A3AE London, United Kingdom

Doplňkové parametry

Kategorie: HMB (beta-hydroxy-beta-metylbutyrát)
Forma: kapsle
Kapsle: 90 ks
Forma: kapsle
Kapsle: 90 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: