Scitec Nutrition Caffeine 100 cps

Obsahuje100 mg kofeinu v každé kapsli.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 100 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Obsahuje100 mg kofeinu v každé kapsli. Káva obsahuje stovky rostlinných složek, z nichž mnohé mohou účinnost kofeinu snižovat. Bez rušivých okolností lze dávku aplikovat formou čistého kofeinu. Tyto kofeinové kapsle umožňují pohodlné a přesné využití ve vysokých dávkách.

doporučuje se užívat 1 kapsli denně
nepřekračujte doporučené denní dávkování
neužívejte před spaním

počet ks v balení
celková hmotnost obsahu v 1 balení produktu v g

Dextróza, bezvodý kofein 20 %, obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barva (oxidy železa a hydroxidy), regulátory kyselosti (hydroxid amonný, draslík hydroxid)].
Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše a potraviny obsahující oxid uhličitý.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 100 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Jeho užívání se nedoporučuje dětem, těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein, osobám s onemocněním srdce, osobám s vysokým krevním tlakem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.
Balení 100 kapslí – 100 dávek

Kategorie: Sportovní výživa