Scitec Nutrition Creatine 300g

647 Kč
Skladem
100% Creatine Monohydrate obsahuje nejvíce vědecky zkoumanou formu kreatinu. Je vědecky dokázáno, že kreatin v třígramových denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. *

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreatin je organická kyselina obsahující dusík, která se vyskytuje v těle obratlovců. 95 % kreatinu, který se vyskytuje v těle, se nachází ve svalstvu. Napomáhá v zásobování každé buňky energií, v první řadě však svalových buněk tím, že zvyšuje tvorbu adenozýn-trifosfátu (ATP), který slouží jako energetická zásoba na buněčné úrovni a který mimo jiné zajišťuje stažení svalu.
100% Creatine Monohydrate obsahuje nejvíce vědecky zkoumanou formu kreatinu. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3g-vých denních dávkách podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink.* * Vědecky potvrzeno Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

Doporučené dávkování:
Smíchejte denně 1 dávku (3,4 g = 1/2 odměrky) produktu s 300 ml vody nebo s libovolnou tekutinou.
Pro dosažení užitečných účinků je třeba užívat alespoň 3 gramy kreatinu za den. Vydělte svoji tělesnou hmotnost (kg) třemi a tuto hodnotu (v gramech) užijte každý den během zátěžové fáze (užívání v prvním týdnu). Po skončení tohoto období se doporučuje užívání poloviční, udržovací dávky.
Ke každým 3,4 gramům kreatinu užívejte pro dosažení správné rozpustnosti 300 ml tekutiny. Najednou neužívejte více než 10 gramů a denní dávku si rozdělte.
V netréninkové dni užívejte 1 dávku před jídlem. V trénikové dni 30 minut před tréninkem. Po tréninku užívejte ideálně nalačno, podle možnost tréninku, spolu s jednoduchými sacharidy.
Tabulka nutričních hodnot:

 
  3,4 g

Kreatin monohydrát
3400 mg

- z toho kreatin
3000 mg
Složení:
Kreatin monohydrát
Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte mimo dosah dětí! Informace pro alergiky: Produkt může obsahovat stopy mléka, vajec, lepku, sóji, lískových oříšků, ryb a mořských živočichů!
Balení 300 g - 88 dávek

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatin monohydrát (creatine monohydrate)
Kategorie: kreatin
Forma: sypká
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: