Scitec Nutrition Hot Blood Hardcore Shot 60 ml

Skladem Není skladem Zvolte variantu
Scitec Hot Blood Hardcore Shot je komplexní předtréninkový suplement, který se vyznačuje vysokým obsahem kofeinu, beta-alaninu, taurinu, tyrosinu, extraktu z listů zeleného čaje.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (60 ml = 1 shot) obsahuje 400 mg kofeinu / 100 ml produktu obsahuje 667 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Nová generace oblíbeného předtréninkového suplementu s vylepšeným složením! Scitec Hot Blood Hardcore je komplexní předtréninkový suplement, který se vyznačuje vysokým obsahem kofeinu, beta-alaninu, taurinu, tyrosinu, extraktu z listů zeleného čaje.

užijte polovinu dávky (30 ml) 15 minut před cvičením a další polovinu dávky (30 ml) během cvičení
před konzumací dobře protřepejte
nepřekračujte doporučený příjem

60 ml (1 shot)
30 ml (1 shotu)

Beta-alanin

Taurin

L-tyrosin

Extrakt ze zeleného čaje

- z toho polyfenoly
Jablko-hruška: voda, beta-alanin, taurin, sladidla (sorbitoly, acesulfam K, sukralóza), kyselina (kyselina citronová), kofein 0,67 %, zahušťovadla (celulózová guma, xantanová guma, guarová guma), L-tyrosin, konzervační látka (sorbic kys.), zelený čaj (Camellia sinensis) list extrakt 0,07%, aroma, barvivo (betakaroten).
Pomeranč: voda, beta-alanin, taurin, sladidla (sorbitoly, acesulfam K, sukralóza), kyselina (kyselina citronová), kofein 0,67 %, zahušťovadla (celulózová guma, xantanová guma, guarová guma), L-tyrosin, konzervační látka (kyselina sorbová), zelený čaj (kamélie sinensis) extrakt z listů 0,07%, aroma, barvivo (beta-karoten).
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (60 ml = 1 shot) obsahuje 400 mg kofeinu / 100 ml produktu obsahuje 667 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Produkt nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Skladujte dobře uzavřené na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Chraňte před mrazem. Po otevření spotřebujte produkt do 1 dne.

Kategorie: Nakopávače a před-tréninkové přípravky
Hmotnost/Objem: 1 - 99 g (ml)
Forma: tekutá
Kategorie: NO suplementy, vzorky, jednorázové produkty