Scitec Nutrition Mega Creatine Monohydrate 1320 mg 120 cps

555 Kč
Skladem
Kreatin monohydrát v kapslové formě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreatin monohydrát v kapslové formě.
Ukázalo se, že kreatin zvyšuje sportovní výkon, a proto je jedním z nejpopulárnějších doplňků pro silový trénink. Kreatin zvyšuje váš výkon v po sobě jdoucích krátkodobých, vysoce intenzivních cvičeních. Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 3 g kreatinu.
Většina kreatinu v našem těle se nachází ve svalech, menší množství v játrech, mozku, srdečním svalu, kostech a varlatech. Naše tělo ho produkuje také pomocí aminokyselin argininu, methioninu a glycinu v játrech a ledvinách rychlostí asi 1 gram denně. Kreatin může být také dobrou volbou v silových sportech, bojových uměních nebo atletice, kde je hlavním faktorem výbušný krátkodobý rozvoj síly. Mohou jej používat muži i ženy, podle doporučeného dávkování a při respektování upozornění.
Doporučené dávkování:

v tréninkové dny užijte 1x2 kapsle se sklenicí vody 30 minut před tréninkem
ve dnech odpočinku užijte 1x2 kapsle před jídlem a zapijte sklenicí vody
nepřekračujte doporučené dávkování
Tabulka nutričních hodnot:


1 cps
2 cps

Creapure® (kreatin monohydrát)
1320 mg
2640 mg
Složení:
Creapure® (kreatin monohydrát) 87,8 %, obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).
Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, celer, korýše, ryby, měkkýše, oxid siřičitý a potraviny obsahující ořechy.
Upozornění:Uchovávejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nenahrazují vyváženou výživu a zdravý životní styl! Není určeno pro osoby mladší 18 let nebo osoby se špatným zdravotním stavem a/nebo užívající léky. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Výrobek skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatin monohydrát (creatine monohydrate)
Forma: kapsle
Kategorie: kreatin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: