Scitec Nutrition ProB 36 cps

489 Kč
Skladem
Produkt ProB společnosti Scitec Nutrition obsahuje čtyři kmeny živých bakterií nacházejících se v lidském gastrointestinálním traktu, jakož i 40 mg vitaminu C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkt ProB společnosti Scitec Nutrition obsahuje čtyři kmeny živých bakterií nacházejících se v lidském gastrointestinálním traktu, jakož i 40 mg vitaminu C.

celkem 10x10^9 CFU s živými bakteriemi
Lactobacillus helveticus 3,5 x 10^9 CFU*
Lactobacillus rhamnosus 2,5 x 10^9 CFU*
Bifidobacterium longum 2x10^9 CFU*
Lactobacillus paracasei 2x10^9 CFU*
40 mg vitaminu C
Lidské tělo obsahuje téměř 2 kg bakterií a jiných mikroorganismů. Ty lze nalézt doslova na každém povrchu naší pokožky a v našich orgánech, včetně žaludku, úst a střev. Asi třetina z toho je společná pro všechny lidi, ale zbylé 2/3 mají variabilní složení, stejně jako vzor našich otisků prstů. Všechny tyto bakterie se nazývají mikrobiom a počet mikrobů, které tvoří mikrobiom, je asi desetkrát větší než naše vlastní buňky. (1)
Organismus dospělého člověka obsahuje téměř 100 bilionů bakterií s nejméně 1000 různými druhy, které produkují téměř 3 miliony genů, což je 150násobek lidského genomu. Tato čísla ukazují důležitost mikrokosmu, se kterým žijeme. Ve skutečnosti je tak důležitá, že v posledních desetiletích byla uznána důležitost osy mikrobiom – střevo – mozek (1)
Nejběžnějšími bakteriemi ve střevě jsou bifidobakterie a druhy laktobacilů, které jsou také široce studovány v mikrobiologii (1)
Tyto bakterie jsou požity orálně a přilnou v GI traktu, aby koexistovaly těsně s lidským tělem jako členové normální flóry GI traktu.
*Colony Forming Unit - počet živých a aktivních bakterií na denní porci
(1) Bermon S, Petriz B, Kajenenie A, Prestes J, Castell L, Franco OL. The microbiota: an exercise immunology perspective. Exerc Immunol Rev. 2015;21:70-9. PMID: 25825908.
Doporučené dávkování:

užívejte 1 kapsli denně nalačno se sklenicí vody
nepřekračujte doporučenou denní dávku!
Tabulka nutričních hodnot:


1 cps

Celkový počet bakterií
10 x 10^9 CFU

- z toho Lactobacillus helveticus
3,5 x 10^9 CFU

- z toho Lactobacillus rhamnosusv
2,5 x 10^9 CFU

- z toho Bifidobacterium longum
2 x 10^9 CFU

- z toho Lactobacillus paracasei
2 x 10^9 CFU

Vitamin C
40 mg (50 % RHP)
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
*Colony Forming Unit - počet živých a aktivních bakterií na denní porci
Složení:
Biotiq formula 54,7 % [bramborový škrob, Lactobacillus helveticus Lafti® L10 ND, Lactobacillus rhamnosus GG AF, Bifidobacterium longum Rosell®-175 (R0175), Lactobacillus paracasei Lafti® L26 AF, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), kyselina askorbová], plnidlo (celulózový gel), obal tobolky (želatina), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).
Vyrobeno v závodě, který vyrábí mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše a potraviny obsahující oxid siřičitý.
Upozornění:
Výrobek uchovávejte mimo dosah malých dětí! Doplněk stravy není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Probiotika a digestiva
Forma: kapsle
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: