Scitec Nutrition Taurine 90 cps

209 Kč
Skladem
Taurin - 3000 mg v každé dávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobek bsahuje 3000 mg taurinu v každé dávce. Taurin se přirozeně vyskytuje v potravinách živočišného původu, ale prakticky chybí v potravinách rostlinného původu. Z toho důvodu může být hladina taurinu u vegetariánů nižší, než u těch, kteří konzumují rozličnou potravu. Taurin je jednoznačně velmi důležitou organickou kyselinou, která se účastní mnoha procesů látkové přeměny v lidském těle. Je všeobecně známo, že taurin je častou složkou energetických nápojů.
Doporučené dávkování:
Doporučuje se užívat 3x1 kapsle denně v rovnoměrně rozdělených dávkách během dne, nalačno, před a po tréninku nebo mezi jídly.
Tabulka nutričních hodnot: 
3 cps

Taurin
3000 mg
počet ks v balení
celková hmotnost obsahu v 1 balení produktu v g

90
102
Složení:
Taurin 89 %, obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barva (oxidy a hydroxidy železa), regulátory kyselosti (hydroxid amonný, hydroxid draselný)], protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin).
Vyrobeno v závodě, kde se zpracovává mléko, vejce, lepek, sója, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýši, měkkýši a potraviny obsahující oxid siřičitý.
Upozornění:
Uchovávejte mimo dosah dětí! Potravinové doplňky nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Produkt skladujte těsně uzavřený, na chladném a suchém místě.
Balení 90 kapslí - 30 dávek

Doplňkové parametry

Kategorie: Taurin
Kategorie: stimulanty a energizéry
Forma: kapsle
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: