Scitec Nutrition Water Cut 100 cps

Water Cut je formule, která pozitivně přispívá ke snížení obsahu přebytečné vody v těle.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (4  kapsle) obsahuje 40 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Komplex léčivých rostlin a vitamínů. WATER CUT je komplexní formulí, která je určena pro běžnou populaci, ale i pro profesionální kulturisty. Jedná se o formuli, která pozitivně přispívá ke snížení obsahu přebytečné vody v těle. Obsahuje 8 důkladně vybíraných, synergicky působících výtažků z léčivých rostlin a mikroživin. WATER CUT je vyvinut tak, aby byl jen minimálně stimulující a aby bylo zabezpečeno jeho co nejvšestrannější využití.

2x denně 2 kapsle zapijte 500 ml vody
nepřekračujte doporučené dávkování!
nemělo by být konzumován na lačný žaludek
nekonzumujte před spaním!

Vitamín C
1000 mg (1250 % RHP)

Vitamin B6
8,1 mg (580 % RHP)

Extrakt z listů artyčoku

- toho canrin

Extrakt z brusinek

- z toho proanthokyanidin

Extrakt ze zeleného čaje (50% polyfenolů)

- z toho polyfenoly

- z toho EGCG

- z toho kofein

Extrakt z kořene pampelišky

- z toho flavonoidy

Extrakt z petrželové natě

Extrakt z jalovce

Bezvodý kofein

Celkový obsah kofeinu
Kyselina L-askorbová, artyčok (Cynara scolymus) extrakt z listů 20 %, obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), kyselost regulátory (hydroxid amonný, hydroxid draselný)], extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) 11 %, brusinka (Vaccinium macrocarpon) extrakt z plodů 11 %, pampeliška (Taraxacum officinale) extrakt z kořene 5,7 %, petržel (Petroselinum crispum) bylinný extrakt 5,7 %, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), bobule jalovce (Juniperus communis) extrakt 1,1 %, bezvodý kofein 0,3 %, pyridoxin hydrochlorid.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše a potraviny obsahující oxid siřičitý.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (4  kapsle) obsahuje 40 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Produkt mohou užívat pouze zdravé dospělé osoby. V případě užívání jakýchkoliv léků je užívání produktu zakázáno. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! Produkt skladujte těsně uzavřený, na chladném a suchém místě.
Informace pro alergiky: Produkt může obsahovat stopy mléčných, sójových, vaječných bílkovin, lepku, arašídů!
Balení 100 kapslí - 25 dávek

Kategorie: Ostatní